Zakrývací plachtou schováte bazén i zahradní nábytek

Venku plískanice, do jara ještě daleko. Pokud přemýšlíte, jak před nepřízní počasí schovat bazén, zahradní nábytek, pískoviště či stavební materiál, pak jsou dobrým řešením zakrývací plachty. Spolehlivým dodavatelem zakrývacích plachet všeho druhu je firma Plachty Štěpáník, která působí na trhu už od roku 1995.

 

Chrání před sluncem, deštěm a mrazem

Zakrývací plachty chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy, přímým sluncem a mrazem. Odolný polyetylen, který se používá na výrobu krycích plachet, má tepelnou stálost od – 40 °C do 60 °C. Materiál je nepromokavý, tudíž zajišťuje vysokou odolnost před deštěm. Po obvodu krycích plachet jsou umístěna kovová oka pro snadnou manipulaci a upevnění. Pro větší odolnost je navíc materiál v okrajích s kovovými oky zdvojen, díky čemuž nemusíte mít při zacházení s plachtou obavy z případného poškození. Krycí plachty s oky se dodávají v různých velikostech, v modrém, zeleném a v některých variantách i bílém a čirém provedení.

Vyrobí i plachtu na míru

Firma Plachty Štěpáník nabízí široký sortiment zakrývacích plachet, ale také vagónových plachet, autoplachet a stínících sítí na ploty a tenisové kurty. Vagónové plachty zajistí ochranu nákladních vlakových vagonů před deštěm, UV zářením a dalšími nepříznivými vlivy. Autoplachty jsou vhodné pro auta, která nemůžeme dát do garáže, protože ochrání vůz před mrazem i sluncem. Stínící sítě na plot částečně chrání váš pozemek před sluncem a větrem, zároveň dokáže zajistit soukromí. Zelená khaki barva stínících sítí působí přirozeně, a je dočasnou variantou zastínění plotu například v případech, kdy vám ještě dostatečně nenarostl živý plot. Sítě je také možné využít pro zakrytí tenisových kurtů a dalších sportovišť. Všechny plachty a sítě, které jsou skladem, firma zasílá na dobírku hned druhý pracovní den po objednání. Vyrobit lze krycí plachtu i přímo na míru, ta vám bude dodána do deseti dnů.