Luxusní bydlení na Vinohradech pro opravdové fajnšmekry

Toužíte po luxusním bydlení v Praze? Máte vysoké nároky na životní styl? Pak byste neměli přehlédnout nabídku moderních bytů v Italské ulici na pražských Vinohradech. Lokalita nabízí vše, co potřebujete, úchvatné výhledy na Staré Město a Hradčany, kulturní vyžití na každém rohu, gastronomie na každém kroku a mnoho dalšího. Bydlení v centru Prahy je snem spousty lidí, a právě teď máte skvělou šanci si ho splnit i vy.

Rezidence Churchill

Seznamte se s projektem Rezidence Churchill, který nabízí prodej bytů Praha Vinohrady. Tento komplex u Riegrových sadů poskytuje vše, po čem jste doposud toužili. Luxusní bydlení s nadčasovou architekturou vám zajistí útočiště, kde se budete cítit jako v pohádce. Zajímavě řešené prostory těchto moderních bytů zaujmou každou návštěvu a Vám zajistí komfortní zázemí pro každý den. Některé z nich disponují předzahrádkami, jiné prostornými lodžiemi a balkóny. Ve všech případech si tak můžete užívat letní grilovaní nebo příjemné večerní posezení se sklenkou vína na čerstvém vzduchu. Díky výjimečnému provedení jsou tyto luxusní byty Praha přes den prosvícené slunečními paprsky, velkoformátová okna nabízí kontakt s krásnými panoramatickými výhledy. Proti přehřívání jsou v létě byty chráněny markýzami a předokenními roletami. Byty samotné mají chlazení formou klimatizace. Design bytových jednotek odpovídá vysokému standardu, je moderní a kombinuje přírodní materiály jako jsou kámen, dřevo či kovové prvky.

Kultura i sport na jednom místě

Život na Vinohradech je velmi pestrý a zajímavý. Jestli máte rádi kulturu, nabízí se možnost zavítat na představení do vyhlášeného Vinohradské divadla a poté si zajít na večeři do jedné ze stylových restaurací, kterých je v této části Prahy nespočet. Mimo to jsou Vinohrady protkány rozkošnými kavárnami a originálními hospodami. Vyžití zde najdou i sportovní nadšenci, ať už to bude v místních fitness centrech, nedalekém boulder baru, nebo na skupinové józe v Riegrových sadech. Velkou výhodou této lokality navíc je, že se v podstatě za rohem nachází Václavské náměstí, což ocení zejména milovníci nakupování. Od Rezidence Churchill se snadno a rychle dostanete všude v pěší dostupnosti.