Párty stan zachrání zahradní párty před nepřízní počasí

V podstatě nezáleží na tom, jestli chystáte narozeninovou oslavu pod širým nebem, nebo potřebujete zastřešení zahradního posezení. V každém případě vám totiž přijde vhod párty stan, jenž chrání před nepřízní počasí. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství variant, přičemž v následujících řádcích vám je představíme.

Chystáte na zahradě nějakou akci, ale bojíte se nevyzpytatelného počasí? Případně hledáte cenově přijatelnou alternativu k pergole? Párty stan je ideální volbou. Zatímco některé modely mají klasickou konstrukci, jiné zase nůžkovou.

zdroj: https://www.expodum.cz

Párty stan s klasickou konstrukcí

U párty stanu je kladen důraz na nízkou hmotnost, která jde ruku v ruce se snadnou přenositelností. Stejně tak by měla plachta chránit nejen před ostrými slunečními paprsky, ale také deštěm. Pokud zvolíte párty stan s klasickou konstrukcí, pak ji tvoří jen slabé trubky, jež jsou sice snadné na stavbu, nicméně stabilita je horší. Poslouží jako prodejní stánek, nicméně nikoliv jako zastřešení posezení na zahradu.

Párty stan s nůžkovou konstrukcí je lepší volbou

Investujte do kvality, kterou slibují párty stany s nůžkovou konstrukcí. Sice jsou dražší, nicméně na druhou stranu jsou stabilnější a vydrží klidně i silnější vítr. Konstrukce je pevná a rozložení takového stanu vám nezabere příliš mnoho času. Objednat si můžete ke stanu ještě i boční stěny. Záleží na tom, k jakému účelu má stan sloužit.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si objednáte reklamní stánek či párty stan v mnoha rozměrech, obraťte se na internetový obchod Expodum.cz. V nabídce jsou rozměry 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m i 3×4,5 m a 6×3 m. Stejně tak máte na výběr z několika různých odstínů. Samotná konstrukce se vyrábí z hliníku, jenž je vysoce odolný a má dlouhou životnost.