Prodej rodinného domu, Kladno, Vinařická, 345 m2

Vinařická, Kladno, Švermov

17 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 78 214 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Kladně

Informace k domu

Nabízíme k prodeji velkoryse řešený řadový RD se dvěma bytovými jednotkami a prostorem vhodným k podnikaní.
Dům se nachází v okrajové části Kladna – Švermov s výbornou dostupností do Prahy.
Každá bytová jednotka má svůj vchod. (3+1 a 2+1).
Původní dům z roku 1905 navazuje na okolní zástavbu a prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2024. Plynule na něj navazuje novostavba ze strany dvora kde je přistavěna i vstupní veranda, technické zázemí s bazénem a servis lyží.

Energeticky úsporný dům je vybaven fotovoltaickou elektrárnou (10kWp), bateriovým úložištěm 10kWh a špičkovým systémem Victron Energy. Přebytky z výroby elektřiny jsou využívány pro pro ohřev TUV. Nechybí ani wallbox pro nabíjení elektromobilů.

V celém domě je prémiový systém podlahového vytápění Topheatign. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo AC Heating 16Kw. Ve všech místnostech je možné jak topit tak chladit. Každá místnost má své vlastní čidlo a je tak možné, aby teplota v různých místnostech byla odlišná. TČ ohřívá také užitkovou vodu a bazén. Jednoduchá aplikace umožňuje nastavení a správu TČ a také ovládání předokenních rolet, které jsou v každé místnosti. Jejich ovládaní je také možné ovládačem v jednotlivých místnostech. Střešní okna Velux mají elektrická čidla na déšť, venkovní rolety a vnitřní stínění.
Dům je zateplen. Všechny střechy kanadskou pěnou Icynene v tloušťce 28-30cm. Stěny mají 25cm vaty a fasádní systém Novabric. Mezi přízemím a patrem je vata cca 40-45cm. Sádrokartóny Rigips a ActiAir.

Internet a TV jsou rozvedeny kabelem do obou jednotek, lyžárny a horního skladu. Wifi vysílač pokrývá zahradu.

Vnitřní bazén s automatickou úpravou vody spolu se saunou, která je pro 4 osoby, poskytují malý rodinný wellnes v jakékoliv roční době. U bazénu i v koupelnách je vybudováno náladové osvětlení a audio systém.

Nově vybudovaná rozlehlá zahrada byla plánována jako soukromé arboretum, poskytuje dostatečné, níčím nerušené soukromí a je plně oplocena. Je rozdělena na zóny a to na odpočinkovou kde je součástí jezírko, produkční a malý sad pro vlastní bobuloviny a peckoviny. Po celé zahradě je rozvedena voda a el. zásuvky a světla. Zahradu lze zalévat jak ze studny tak z řádu. Zahradní jezírko disponuje technikou OASE, filtrace s posuvným mikro filtrem a UV lampou. Ovládání pomocí aplikace.

Na domě jsou instalovány kamery. Zvonky s video otvíráním. Brána na ovládání se zálohou při výpadku proudu.

První bytová jednotka je dispozičně řešena jako 3+1. V přízemí se nachází kuchyně propojená s obývacím pokojem. WC s pisoárem. V patře jsou dvě prostorné ložnice, velká koupelna a samostatné WC. Z obývacího pokoje je přístup na terasu a do bazénu.
Druhá bytová jednotka je řešena jako 2+1. Obývací pokoj je propojen s kuchyní, ložnice a koupelna.
Dále je v domě sklep, sklad a lyžařský servis.

Dům je specifický a velmi precizně provedený. Nutno vidět.

Parametry domu

Cena
17 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 7. 2026
Adresa
Vinařická, Kladno, Švermov
ID
004018
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Užitná plocha
345 m2
Plocha pozemku
1973 m2
Plocha zahrady
1523 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
89 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední elektrické
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod, Studna
Sklep
Terasa
Parkování
Bazén
Nízkoenergetický

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Jarmila Zvelebilová

Jarmila Zvelebilová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Kladně?

Top nabídky

Podobné nemovitosti