Milady Horákové, Kladno
(Cena včetně právních služeb a provize realitní společnosti)
Exkluzivní vila v prestižní lokalitě v Kladna – oáza klidu s nádechem historie a moderního komfortu.
Hledáte domov, kde se snoubí prvorepublikový šarm s moderním standardem bydlení? Představujeme vám unikátní vilu, která se nachází v jedné z nejvyhledávanějších částí Kladna – v prestižní čtvrti ulice Milady Horákové. Tento dům není jen nemovitostí; je to místo, kde každé ráno začíná výhledem do zeleně a večery končí v klidu vaší opečovávané zahrady.
Vila o užitné ploše 103 m² (celková plocha 149 m2) je citlivě navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí pro rodinný život i prostor pro vaši seberealizaci.
Přízemí: Dominantou je prostorná, slunná kuchyň, propojená s jídelnou, který přímo vybízí k rodinným setkáním. Kuchyně je prakticky řešená pro všechny milovníky vaření. Z kuchyně je přístupný obývací pokoj. Samozřejmostí je veranda, zádveří, malá koupelna a samostatné WC.
2. nadzemní podlaží: Nabízí klidovou zónu se dvěma neprůchozími pokoji, které zajišťují dostatek soukromí všem členům rodiny. Koupelna s vanou a WC na tomto patře je vítaným komfortem.
Bonus pro vaše podnikání: Součástí domu je samostatná kancelář (7,7 m²) s přímým vstupem ze dvora. Ideální prostor pro home-office, ateliér nebo soukromou ordinaci, kde můžete ničím nerušeni pracovat, aniž byste zasahovali do chodu domácnosti.
Zázemí: Dům je plně podsklepený (tři místnosti), což poskytuje velkorysý úložný prostor.
Venkovní ráj – Vaše osobní zahrada.
Pozemek kolem vily je doslova balzámem pro duši. Opečovávaná zahrada s trávníkem, vzrostlými okrasnými keři a ovocnými stromy vybízí k relaxaci. Na zahradě se nachází stylový dřevěný domek, který je více než jen kůlnou – je to prostor pro kreativitu, letní nocleh pro děti nebo útulný koutek pro návštěvy, který si hosté okamžitě zamilují.
Garáž a parkování.
V dnešní době neocenitelný benefit: přímo ve dvoře se nachází zděná garáž o ploše 19,25 m² . Vaše auto bude v bezpečí a pod střechou, navíc s dostatkem prostoru pro dílnu či sportovní vybavení.
Ulice Milady Horákové v Kladně představuje synonymum pro klidné, bezpečné a reprezentativní bydlení s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním dosahu. Vše, co potřebujete – školy, školky, obchody i parky – máte na dosah ruky. Vlakové nádraží 12 minut chůze, stanice MHD u domu, 9 minut jízdy exit 12 na D6, pak 6 minut jízdy okraj Prahy.
Objekt se nachází ve velmi dobrém stavu a je připraven k nastěhování. Vše bylo udržováno s péčí a úctou k domu.
Tato vila je určena pro ty, kteří hledají víc než jen obytnou plochu – hledají domov s charakterem, duší a potenciálem pro spokojený život.
Pokud budete financovat koupi této vily z výnosu prodeje svojí nemovitosti, např. bytu, garantujeme Vám rezervaci vily po celou dobu, dokud svůj byt neprodáte. Prodej Vašeho bytu také sami zajistíme, takže se přestěhujete přímo a plynule ze svého současného bydlení rovnou do této vily.
Dotazy? Zájem o prohlídku? Volejte, pište, jsem Vám k dispozici.
RESPEKT finanční a realitní, spol. s r.o.
Váňova 3180, Kladno
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Ing. Pavel Novotný
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje vil v Kladně?