Prodej rodinného domu, Černolice, Ke dvoru, 375 m2

Ke Dvoru, Černolice

16 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 75 935 Kč /za měsíc

(Včetně všech služeb RK)

Exkluzivní partneři v Černolicích

Pojištění a finance

Informace k domu

Velkorysá vila v italské čtvrti z roku 2015 v klidné obci Černolice nedaleko Prahy je ideální volbou pro ty, kteří hledají maximální prostor pro život bez kompromisů s minimální starostí o zahradu či pozemek. Dům nabízí 375 m² užitnou plochu rozdělenou do dispozice 7+kk ve třech podlažích, 2 balkony, zahradu o velikosti 120 m² a 3 parkovací stání. Nemovitost je ve stavu shell and core, proto si o jeho finální podobě rozhodnete vy sami.
 
Dispozice domu:
Přízemí nabízí velkou vstupní halu s kuchyňským koutem, velkorysou místnost s neomezenými možnostmi využití (sauna, pánský koutek, dílna, technická místnost apod.), technická místnost, na niž navazuje koupelna.

Dominantou prvního patra je obývací pokoj s velkými okny po obou stranách /severní a jižní strana), z nichž je přístup na dva balkony. Vstupní hala má potenciál pro umístění kuchyňského koutu a jídelního prostoru. 2 samostatné pokoje nabízí dostatek prostoru pro dětský pokoj, ložnici, či pracovnu. V prvním patře je také velkorysá koupelna, kterou si uzpůsobíte svým potřebám.

Ve druhém patře se nacházejí dva podkrovní pokoje a velká koupelna.

Vila je ve stavu, kdy je pevná část stavby hotová – dlážděné podlahy, hotové stěny. Nový majitel bude potřebovat zajistit modernizaci elektroinstalace a topného systému. Rozvody jsou původní z doby výstavby (2015) a jejich obnova je standardním krokem dokončení stavby tohoto rozsahu. Na dokončení ve vyšším standardu je počítán rozpočet do 2 mil. Kč. Architekta, pracovníky i materiál pro Vás máme zařízené.

Technické parametry:

Dům je vybaven tepelným čerpadlem.
V prvním a druhém podlaží jsou umístěna krbová kamna.
Napojení na obecní kanalizace.
Napojení na obecní vodovod.
Jedná se o cihlový dům, fasáda je zateplena.
Revitalizace 2026.
Dům je ve stavu shell and core.
PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G (bude vypracován)
 
Lokalita:
 
Černolice jsou obcí v okrese Praha-západ, oblíbenou pro kombinaci klidného přírodního prostředí a snadné dostupnosti do Prahy (cca 25 km).

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto je možno ji financovat hypotečním úvěrem, který Vám můžeme pomoci zařídit v rámci našich služeb za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Pro více informací či domluvení prohlídky se na mě neváhejte obrátit.
  

Parametry domu

Cena
16 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně všech služeb RK
Aktualizováno
5. 6. 2026
Adresa
Ke Dvoru, Černolice
ID
2247
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Druh objektu
Řadový
Užitná plocha
375 m2
Zastavěná plocha
197 m2
Plocha pozemku
317 m2
Plocha zahrady
120 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Betonová, Asfaltová
Doprava
MHD
Voda
Vodovod
Topné těleso
Krbová kamna
Zdroj topení
Tepelné čerpadlo, Krbová kamna
Zdroj teplé vody
Bojler - elektro
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Filip Janík

Filip Janík

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Černolicích?

Podobné nemovitosti