Pronájem bytu 2+kk, Praha - Košíře, Starokošířská, 58 m2

Starokošířská, Praha 5 - Košíře

24 900 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ 2.000 garážové stání/měsíc + zálohy na poplatky v bytě 4.100 Kč/měsíc + elektřina v bytě se převádí na nájemníka + kauce 1 nájem + provize RK 1 náje)

Exkluzivní partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Informace k bytu

Louhodobý pronájem bytu 2+kk, podlahová plocha 53 m² + balkon 5 m² + garážové stání

K dlouhodobému pronájmu nabízíme zcela nový, světlý byt o dispozici 2+kk v moderní rezidenčním projektu Starokošířská Avenue, zkolaudovaném v roce 2025.

Byt je umístěn ve 4. NP. Celková podlahová plocha bytu činí 53 m². K bytu dále náleží balkon o velikosti 5 m² a garážové stání v 1. PP. V domě je kolárna/kočárkárna.

Byt je velmi vzdušný, prostorný a nabízí dostatek denního světla. Při vstupu se nachází předsíň s na míru vyrobenou prostornou šatní skříní, botníkem a věšákem. V celém bytě se právě instalovali stropní LED světla.

Hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem o výměře 26 m² je propojen s velkoformátovými okny se vstupem na balkon.

Kuchyňská linka do tvaru L je vyrobena na míru truhlářem a je plně vybavena vestavěnými spotřebiči – lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, indukční varnou deskou, digestoří, elektrickou troubou a mikrovlnnou troubou.

V bytě je dále ložnice o výměře 14 m².

Koupelna je společná s toaletou a disponuje sprchovým koutem , umyvadlem a galerkou se zrcadlem. Je zde dostatek místa pro pračku i sušičku.
Na podlahách je v předsíni a koupelně položena velkoformátová dlažba, v obytném prostoru kvalitní vinyl v dekoru dřeva.

V bytě nechybí protipožární systém, bezpečnostní dveře. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově a jsou zahrnuty v měsíční zálohách, které jsou zúčtovatelné.

Garážové stání je za příplatek 2.000 Kč/měsíc.
Měsíční zálohy za poplatky činí 4.100 Kč, elektřina se převádí na nájemníka (cca 900 Kč měsíčně).
Vratná kauce je ve výši jednoho nájmu. Provize RK ve výši jednoho nájmu.

Ulice Starokošířská je místem, kde se Smíchov potkává s Košíři. V těsné blízkosti domu se nachází tramvajová zastávka U Zvonu. Na Anděl, metro linky B, dojedete za cca 5 minut.

V blízkosti je množství zeleně pro trávení volného času. Zejména Husovy sady, lesopark Cibulka, park Sacré Coeur, zahrada Kinských. Do 10ti minut tramvají dojedete také na Újezd, Petřín a autobusem na Strahov.

Byt je volný ihned.

Parametry bytu

Cena
24 900 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ 2.000 garážové stání/měsíc + zálohy na poplatky v bytě 4.100 Kč/měsíc + elektřina v bytě se převádí na nájemníka + kauce 1 nájem + provize RK 1 náje
Aktualizováno
10. 5. 2026
Adresa
Starokošířská, Praha 5 - Košíře
ID
0153
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
58 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Petra Nachtmanová

Petra Nachtmanová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 5?

Podobné nemovitosti