Prodej rodinného domu, Dlouhopolsko, Na Husánku, 71 m2

Na Husánku, Dlouhopolsko

4 190 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 18 727 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Dlouhopolsku

Informace k domu

Dobrý den,
Nabízím k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s obytnou plochou 71 m², situovaný v klidné obci Dlouhopolsko, jen pár minut od Poděbrad.

Velkou výhodou domu je kompletně zrekonstruovaný interiér z roku 2022, díky kterému je dům připraven k okamžitému bydlení bez nutnosti větších investic. Rekonstrukce zahrnovala nové rozvody elektřiny, vody i odpadů, nové podlahy, omítky, stropy, kuchyňskou linku i koupelnu s vanou.

O vytápění a ohřev vody se stará moderní plynový kondenzační kotel, který zajišťuje příjemné bydlení s nízkými provozními náklady.

Součástí nemovitosti je uzavřený dvůr s možností parkování, stodola využitelná jako dílna nebo sklad a prostorná půda, která nabízí zajímavý potenciál pro další rozšíření bydlení.

Dům je napojen na vlastní studnu, přičemž přípojka obecního vodovodu je na hranici pozemku. Odpad je aktuálně řešen trativodem s možností vybudování septiku nebo ČOV.

Obec Dlouhopolsko nabízí klidné bydlení v příjemném venkovském prostředí, přibližně 11 minut od Poděbrad a s dobrou dostupností do okolních měst, na dálnici D11 do Prahy, nebo Hradce jste za deset minut.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Majitel si vyhrazuje právo nejvýhodnější nabídky.

Parametry domu

Cena
4 190 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
27. 4. 2026
Adresa
Na Husánku, Dlouhopolsko
ID
979459
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Užitná plocha
71 m2
Zastavěná plocha
176 m2
Podlahová plocha
71 m2
Plocha pozemku
434 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
WAW
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Barbora Bilinová

Barbora Bilinová

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Dlouhopolsku?

Podobné nemovitosti