Lotyšská, Praha, Bubeneč
(+ poplatky za služby spojené s užíváním jednotky 2.555,- Kč, + elektřina cca 1.000,- Kč, + provize RK 35.000,- Kč)
Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu výjimečně zdařilý byt o dispozici 2+kk a užitné ploše cca 60 m², umístěný v 1. nadzemním podlaží klidného cihlového domu v prestižní lokalitě Praha 6 – Bubeneč. Byt prošel kompletní a velmi kvalitní rekonstrukcí a je připraven k užívání novými nájemníky.
Rekonstrukce byla navržena s důrazem na čisté linie, nadčasové materiály a maximální funkčnost prostoru. Výsledkem je světlý, vzdušný interiér s výrazným architektonickým rukopisem a promyšlenými detaily.
Vstupní část bytu tvoří předsíň s vestavnými skříněmi na míru, které poskytují dostatek úložného prostoru. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, designovým obkladem a žebříkovým topením. Samostatné WC je řešeno odděleně, se skrytým bojlerem.
Centrální část bytu tvoří prostorná hala, ze které je přístup do všech místností. Po pravé straně se nachází obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Okna jsou orientována do klidného vnitrobloku, což zajišťuje maximální soukromí a ticho.
Kuchyňská linka je vyrobena na míru a vybavena kvalitními vestavnými spotřebiči: myčka nádobí Electrolux, indukční varná deska Whirlpool, vestavná trouba a mikrovlnná trouba Whirlpool, součástí kuchyně je rovněž vestavná pračka a lednice s mrazákem. Design prostoru podtrhuje betonová stěrka, elegantní osvětlení a velkoformátová dlažba plynule navazující na dřevěné parkety ve vzoru rybí kosti.
Po levé straně haly se nachází ložnice s přímým vstupem na balkon orientovaný na Lotyšské náměstí. Výrazným prvkem interiéru jsou posuvné dvoukřídlé dveře SAPELI, které dodávají bytu čistý a reprezentativní vzhled a možnost oddělení prostoru ložnice.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny, nové omítky a povrchy, kvalitní dřevěné parkety, kompletně nová koupelna, WC a kuchyňská linka, je tedy ve stavu nového bydlení a je nabízen k pronájmu bez předchozího užívání po rekonstrukci.
Dům je klidný, udržovaný. Lokalita Bubeneč patří dlouhodobě mezi nejžádanější rezidenční čtvrti Prahy – kombinuje klidné bydlení, výbornou dopravní dostupnost a kompletní občanskou vybavenost.
Tramvajová zastávka Lotyšská je v docházkové vzdálenosti, stanice metra Dejvická přibližně 6 minut chůze. Park Stromovka je dostupný do 10 minut pěšky. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody, školy, lékaři i sportovní vyžití. Parkování je možné před domem v rámci modrých zón. K bytu náleží sklepní kóje.
Cena nájmu činní 35.000,- Kč / měs., + poplatky za služby spojené s užíváním jednotky 2.555,- Kč, + elektřina cca 1.000,- Kč (převádí se na nájemce), Celkové náklady spojené s užíváním bytu tedy v součtu činní 38.555,- Kč (včetně elektřiny).
Před podpisem nájemní smlouvy se hradí nájemné se službami (37.555,- Kč), + Kauce (Jistota) ve výši 70.000,- Kč + provize RK 35.000,- Kč. Celkem je tedy před podpisem smlouvy potřeba uhradit částku 142.555 Kč.
Hledáme nájemníka, který ocení výjimečný charakter bytu a bude o něj pečovat se stejnou pozorností, jako by šlo o jeho vlastní domov.
Blatnická 4219/4, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Bc. Lukáš Ferenc
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 6?