Prodej rodinného domu, Drahelčice, Císařská, 101 m2

Císařská, Drahelčice

11 400 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 50 951 Kč /za měsíc

(Cena včetně provize a právního servisu)

Exkluzivní partneři v Drahelčicích

Informace k domu

Realitní společnost Gepard nabízí prodej řadového rodinného domu o ploše 101,4 m2 a dispozici 4+kk v klidné části obce Drahelčice, ulice Císařská. Jedná se o dvoupodlažní novostavbu z roku 2019. Celková plocha pozemku činí 201 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 64,6 m2, zahrada 85 m2 a prostor na parkování před domem 51,4 m2.
V přízemí je chodba (6,4 m2), prostorný obývací pokoj (26,83 m2) s kuchyní (7,16 m2) a se vstupem na zahradu a zastřešenou terasu. Kuchyně je kompletně vybavená spotřebiči (myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, digestoř, kombinovaná lednice s mrazákem). Dál je v přízemí samostatné WC (2,16 m2), komora (4,1 m2) s místem pro kotel, pračku a sušičku a úložný prostor pod schody (2,82 m2). V patře jsou 3 ložnice (12,74, 10,24 a 9,35 m2), koupelna s vanou i sprchovým koutem (8,75 m2) a šatna (3,36 m2). V podkroví je možné využít další úložný prostor. Před domem je místo pro parkování 2 automobilů. Dům je nabízen částečně zařízený, zůstává zde kuchyňská linka včetně spotřebičů a nábytek na míru v koupelně a WC.
Dům je vytápěný plynovým kondenzačním kotlem, je napojený na kanalizaci, vodu, plyn i elektřinu. K dispozici je internet vedený optikou. Měsíční zálohy na elektřinu, plyn, vodu, odvoz odpadu a internet činí přibližně 5.000,- Kč. Možnost převedení hypotéky s výhodným úrokem 1,89% a fixací do 31.5.2031 na kupujícího. Převod hypotéky a případné dofinancování Vám pomůžeme zajistit. Dům je volný k nastěhování od 1.6.2026.
Obec Drahelčice je vzdálená jen pár minut jízdy od Prahy. Je tak ideálním klidným místem obklopeným přírodou v těsném dosahu velkoměsta. Přímo v obci je mateřská školka i základní škola. Nejbližší obchody a další občanská vybavenost jsou v 3 km vzdálené obci Rudná. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle jím zvolených kritérií. Doporučujeme prohlídku.

Parametry domu

Cena
11 400 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právního servisu
Aktualizováno
24. 9. 2025
Adresa
Císařská, Drahelčice
ID
11595
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
101 m2
Zastavěná plocha
64 m2
Podlahová plocha
101 m2
Plocha pozemku
201 m2
Plocha zahrady
85 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
98 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Vodovod
Převod do OV
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo GEPARD REALITY/Absoluta Real

GEPARD REALITY/Absoluta Real

Vršovické náměstí 67/8, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Dana Markus

Dana Markus

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Drahelčicích?

Podobné nemovitosti