Hábova, Praha, Stodůlky
(+ služby 3900,-Kč, garážové stání 2000,-Kč + 1000 elektřina)
Pronájem nebydlené novostavby 2kk 56m2, P5 Stodůlky, ul Hábova, sklep, garážové stání Pronájem nebydlené novostavby 2kk 56m2, P5 Stodůlky, ul Hábova, sklep, garážové stání.
Nový moderní ještě nebydlený byt s nádherným výhledem je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní a stylové bydlení.
Byt je vybaven moderní prostornou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, včetně elektrické trouby, varné desky, myčky, lednice s mrazákem a odsavače par, což zaručuje maximální pohodlí při vaření. Integrované LED osvětlení dodává prostoru příjemnou atmosféru.
Ve vstupní chodbě se nachází vestavěná šatní skříň, která poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Samostatná toaleta je vybavena připojením na pračku, rekuperační jednotkou a vestavěným nábytkem pro uložení drobných věcí, což zvyšuje funkčnost a pohodlí.
Za obývacím pokojem se nachází ložnice, u které je hlavní koupelna se sprchou a druhou toaletou. Praktická umyvadlová skříňka v koupelně nabízí další úložný prostor.
Na oknech jsou venkovní žaluzie, které vás ochrání před teplem a zajistí potřebné soukromí.
V suterénu bytu se nachází sklep o velikosti 2,7 m² a garážové stání o rozloze 14,5 m², což oceníte zejména v městském prostředí.
Dům disponuje udržovanou klidovou zónou v atriu, ideální pro relaxaci a odpočinek.
Skvělá lokalita, pouhých 100 metrů od vstupu do metra Stodůlky, vám zajistí rychlou dopravu po celé Praze. V okolí najdete obchody, restaurace, poštu a další občanskou vybavenost, která přispívá k pohodlnému bydlení.
Vřele doporučuji tento moderní byt, který je připraven ihned k nastěhování.
náměstí 14. října 1307/2, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Olga Shejbalová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 5?