Švermova, Buštěhrad
Nabízíme k prodeji mezonetový byt 4+1 v dvojdomku s vlastní zahradou a parkovacím stáním na Buštěhradě. Jedná se již o druhou realizaci tohoto objektu naší firmou v lokalitě, kde máme mnohaleté zkušenosti s výstavbou bytů a rodinných domů.
Přidejte se k desítkám spokojených zákazníků firmy Meritum Kladno s.r.o. ve vyhledávané lokalitě Buštěhrad a zažijte moderní rodinné bydlení v blízkosti Prahy, Kladna a letiště se základní občanskou vybaveností přímo u místa bydliště.
Byt je dispozičně řešen následovně:
První patro – Obývací pokoj, kuchyně, toaleta s umyvadlem, zádveří, prostor pod schody, technická místnost a komora.
Druhé patro – Tři pokoje, prostorná koupelna, samostatná toaleta s umyvadlem a chodba.
Byt lze rozšířit o půdní prostor (montáž podlahy a schodů na půdu), případně lze udělat lehké úpravy vnitřní dispozice.
Vytápění je řešeno podlahovým topením s elektrickým kotlem, alternativně lze nahradit tepelným čerpadlem. Bytová jednotka je vybavena vlastním elektroměrem a podružným vodoměrem.
Součástí bytu je výhradní právo na užívání adekvátní části pozemku – zahrady, která je přístupná z obývacího pokoje a dvou parkovacích stání.
Mezi jednotkami je dvojitá zeď s izolací a strop je přerušen – díky tomu jsou jednotky výborně akusticky oddělené.
Momentálně jsou volné obě, téměř identické, jednotky B1 a B2. Užitná plocha každé jednotky je 123 m2 a plocha zahrad 380 m2 a 394 m2.
Cena jedné jednotky včetně zahrady: 10.900.000,- Kč vč. DPH.
Doplatku podléhá: zámková dlažba parkování, oplocení, instalace půdních prostor, tepelné čerpadlo a další vybavení navíc.
Kolaudace proběhne 08/2025.
Neváhejte nás kontaktovat pro další informace a případně domluvení prohlídky.
Ctiborova 3091, Kladno
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Tom Rus
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Buštěhradu?