Prodej rodinného domu, Mladá Boleslav - Čejetice, Nová, 302 m2

Nová, Mladá Boleslav, Čejetice

19 700 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 88 047 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Mladé Boleslavi

Informace k domu

Představte si rodinný dům 6+kk o užitné ploše 302 m², který spojuje moderní technologie s luxusem a komfortem.

Již při příjezdu vás zaujme elegantní kovaný plot s masivními žulovými sloupky, který dodává celému domu reprezentativní charakter. Dálkově ovládaná vjezdová brána otevírá přístup k prostorné dvojgaráži, která zajišťuje komfortní parkování pro dvě auta a dostatek místa pro další vybavení.

Srdcem celého domu je systém inteligentního řízení Loxone, který vám umožní ovládat prakticky vše pouhým dotykem prstu na vašem smartphonu. Ať už jde o osvětlení, topení, klimatizaci, venkovní žaluzie nebo bezpečnostní systém, vše je dokonale propojené a přizpůsobené vašim potřebám.

Nemusíte se bát ani výpadků proudu – dům je vybaven záložním zdrojem elektrické energie, což zajišťuje nepřetržitý komfort a funkčnost. Samozřejmostí je i super rychlá Wi-Fi síť, která pokryje každý kout domu i zahrady, a pro maximální klid je dům chráněn pokročilým alarmem od firmy Jablotron.

Interiér domu spojuje nadčasovou eleganci s maximální funkčností. Designová kuchyně osazená špičkovými spotřebiči Miele splní i ty nejnáročnější požadavky. Precizně zpracovaný nábytek na míru perfektně zapadá do konceptu prostoru a zajišťuje jeho praktické, a přitom estetické využití. Každý pokoj je navržen s ohledem na detail a poskytuje maximální pohodlí a eleganci.

Na prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem plynule navazuje vytápěná zimní zahrada, která nabízí ideální prostor pro odpočinek během celého roku – ať už si užíváte ranní kávu, nebo večerní posezení s výhledem do zahrady.

Velké prosklené plochy propouštějí dostatek přirozeného světla a vytvářejí přirozený přechod mezi interiérem a exteriérem.

Za domem se rozkládá vzrostlá a pečlivě udržovaná zahrada, se zahradním altánem a druhou terasou, na kterou navazuje zahradní jezírko.. Najdete zde venkovní vyhřívaný bazén, ideální pro osvěžení během horkých letních dnů nebo pro večerní plavání pod hvězdami, zahradní altán s terasou, okrasné zahradní jezírko a různá zákoutí pro odpočinek.

Zahrada je celkově upravená, s rozmanitou zelení. Samozřejmostí je automatický zavlažovací systém.

Dům je ideální volbou pro náročné klienty, kteří hledají komfort, bezpečnost a moderní technologie v klidné lokalitě. Tato nemovitost je prakticky připravena k okamžitému nastěhování.

Příměstská lokalita Čejetic nabízí výbornou pěší dostupnost městských služeb v centru Mladé Boleslavi, a to zejména díky výtahu na ulici Ptácká, v lokalitě „U Česany“, který je vzdálený přibližně 15 minut klidné chůze. Ten vás během chvíle vyveze na ulici Vodkova, odkud je to už jen necelých 5 minut chůze na Komenského náměstí. V případě špatného počasí je k dispozici MHD z nedaleké zastávky.

A posledním neopomenutelným benefitem je skvělá dostupnost lokality k dálnici D10, která vás během krátké doby spojí s hlavním městem Prahou nebo také s městem Liberec. Nájezd na dálnici je vzdálený necelých 9 minut jízdy, což výrazně usnadňuje každodenní dojíždění.

Parametry domu

Cena
19 700 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
11. 6. 2025
Adresa
Nová, Mladá Boleslav, Čejetice
ID
D202513
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
302 m2
Zastavěná plocha
162 m2
Plocha pozemku
939 m2
Plocha zahrady
777 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Garáž
Sklep
Převod do OV
Parkování
Bazén

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KUZO Partners s.r.o.

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

David Kupka

David Kupka

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Mladé Boleslavi?

Podobné nemovitosti