Slancova, Praha 8, Kobylisy
Exkluzivní nabídka pronájmu bytu 2kk o rozloze 45 m v atraktivní lokalitě Praha 8 - Kobylisy, na ulici Slancova.
Tento byt prošel celkovou rekonstrukcí a nachází se v 5. patře modernizovaného panelového domu, což zaručuje nejen komfortní bydlení, ale také klid a soukromí.
Byt je orientován na západ, což zajišťuje dostatek slunečního světla a příjemnou atmosféru po celý den.
Vstupní chodba s komodou poskytuje praktický prostor a vede do koupelny, kde se nachází sprchový kout a pračka. Toaleta je umístěna samostatně.
Ložnice je vybavena šatní skříní a rozkládací postelí, což ocení jak jednotlivci, tak páry.
Obývací pokoj je srdcem bytu, kde najdete moderní kuchyňskou linku vybavenou lednicí s mrazákem, varnou deskou a troubou s mikrovlnnou funkcí. K dispozici je také kožená rozkládací sedačka, stůl a knihovna, které dodávají prostoru útulnost a styl.
Nábytek je možné odvézt, což dává novému nájemníkovi možnost přizpůsobit si byt podle vlastních představ.
Pronájem je nabízen od slušného majitele, který preferuje dlouhodobý pronájem, což zaručuje stabilní a příjemné bydlení.
Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes!
Hvězdova 1594/19, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Miloslav Shejbal
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 8?