Hábova, Praha, Stodůlky
(+ 4.700 Kč zálohy na služby, + elektřina v bytě, + 25.000 Kč kauce, + 30.250 Kč provize RK)
Nabídka podnájmu zcela nového příjemně prostorného bytu s dispozicí 2+kk (vnitřní plocha 43 m2) s terasou (9 m2), vnitřním parkovacím stáním a sklepem (3 m2), který je situovaný v příjemné a klidné lokalitě Prahy 5 – Stodůlky, s výbornou dopravní dostupností do centra. Byt leží v 8.NP nového rezidenčního komplexu.
Interiér bytu tvoří prostorná chodba, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem (nová moderní kompletně zařízená kuchyňská linka – indukční varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka nádobí) a se vstupem na terasu, 2. pokoj také se vstupem na terasu, koupelna s vanou a samostatné WC.
Pokoje a chodba jsou osazeny kvalitní plovoucí podlahou, v koupelně a WC je příjemná moderní dlažba. K bytu náleží parkovací stání a zděný sklep.
Byt leží klidné lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do centra Prahy (stanice metra „Stodůlky“ 150 m od domu).
Byt je ihned k dispozici.
Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.
Cíglerova 198 00 Praha, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Petr Bárdoš
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Praze 5?