Prodej rodinného domu, Olešnice v Orlických horách, 356 m2

Olešnice v Orlických horách

9 490 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 45 227 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Olešnici v Orlických horách

Informace k domu

Představujeme vám nově vystavěný dům v krásné a klidné horské oblasti Olešnice. Tento objekt, je pojatý velmi velkoryse. Zděný dům s roubenými prvky disponuje užitnou plochou 356 m2, na pozemku o rozloze 3.248 m2. Máte tak jedinečnou příležitost dotáhnout tuto nemovitost k dokonalosti dle vlastních představ. Pozemek nabízí možnost rozdělení, s 800 m2 určených pro výstavbu dalšího objektu.
Původní vizí bylo využití domu jako rodinné rekreační středisko s dvougaráží a wellness. Nicméně koncept je dostatečně flexibilní, aby mohl být upraven a realizován jako nemovitost s třemi apartmány. Stavba je prováděna s platným stavebním povolením. K dispozici je také virtuální prohlídka a na vyžádání vám ji rádi zašleme i s projektem a plány nemovitosti.
Olešnice je oblast, která nabízí nespočet možností pro rekreaci v přírodě, širokou škálu sportovních aktivit a je v blízkosti Polska. Věříme, že tento dům vám může poskytnout prostor pro relaxaci, odpočinek a radost z přírodního prostředí.

Parametry domu

Cena
9 490 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 11. 2023
Adresa
Olešnice v Orlických horách
ID
00086
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
356 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
223 m2
Plocha nemovitosti
3248 m2
Plocha zahrady
3025 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo ERS reality eu

ERS reality eu

Staroměstské náměstí 141/51, Mladá Boleslav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 16 lidí

Prodejce

Nicol Hrdý

Nicol Hrdý

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Olešnici v Orlických horách?

Podobné nemovitosti