Pronájem bytu 3+kk, Praha, Na Václavce, 75 m2

Na Václavce, Praha 5

27 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ poplatky 900 Kč/1 osoba + přepis el. energie a plynu (cca 2.000 Kč))

Spočítat stěhování
Exkluzivní partneři v Praze 5

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Pronájem bytu - velmi pěkný, tichý, světlý byt 3kk, 75 m2 + zahrada cca 20 m2, Praha 5 - Smíchov, ulice Na Václavce, 2.patro v cihlovém domě bez výtahu. Dům se nachází ve vilové zástavbě pouhých cca 7 min chůze od Metra B - Anděl (výstup Na Knížecí). V těsné blízkosti domu je rozlehlý park - zahrada Santoška s Pavím vrchem, ze kterého je krásný výhled na Prahu a renovovaný park - sady Na Skalce. Orientace bytu je na východ - kuchyně a část obývacího pokoje a na jihozápad - velké okno obývacího pokoje + 2 pokoje.

Byt má 2 pokoje neprůchozí. Je nezařízený nábytkem - k dispozici je kuchyňská linka s plynovou varnou deskou a el. troubou, digestoř, lednice s mrazákem, myčka a pračka. Z nábytku je vestavěná šatní skříň v chodbě a velký úložný prostor v podhledu nad koupelnou. V koupelně, která je zrekonstruována ve stylu rakouského architekta Hundertwassera, je vana i sprchový kout a WC. Na podlaze jsou renovované parkety a dlažba. Topení je plynové - vlastní kondenzační kotel, který zajišťuje jak vytápění bytu, tak i ohřev teplé vody. Parkování je možné na ulici (modré zóny). K bytu náleží část společné zahrady, cca 20 m2, která je přímo pod okny bytu. Díky sklonu zahrady, která je ve svahu, je možný vstup na zahradu přímo z obývacího pokoje.

Výborná dopravní dostupnost do centra - 200 m od domu je autobusová zastávka s přímým spojením (1 zastávka) na Metro B - Anděl. Veškerá občanská vybavenost je v místě - maloobchodní síť nebo 1 zastávka busem supermarket Lidl nebo poblíž Albert a OC Nový Smíchov s hypermarketem Tesco a řadou obchodů, služeb, multikinem Palace Cinema, fitness, rozsáhlým food cornerem apod.

Byt je výhradně nekuřácký, je vhodný pro max 3-4 osoby. Domácí zvířátka dohodou. Byt je volný ihned. Vratná kauce je ve výši 2 nájmů (54.000 Kč).

Parametry bytu

Cena
27 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
+ poplatky 900 Kč/1 osoba + přepis el. energie a plynu (cca 2.000 Kč)
Aktualizováno
29. 8. 2026
Adresa
Na Václavce, Praha 5
ID
P018190
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
2. z 5
Vybaveno
Ne
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
75 m2
Podlahová plocha
75 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Spočítat stěhování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo KUZO Partners s.r.o.

KUZO Partners s.r.o.

Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Soňa Kutnohorská

Soňa Kutnohorská

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Praze 5?

Podobné nemovitosti