Újezd nade Mží, okres Plzeň-sever
Nabízím k prodeji chatu na vlastním pozemku o výměře 410 m², která se nachází v malebné a klidné lokaci u vodní nádrže Hracholusky, pouhých 5 minut chůze od hráze. Nemovitost je aktuálně ve fázi rozpracované rekonstrukce s vizí celoročního bydlení, což dává novému majiteli ideální příležitost dokončit interiér dle vlastních představ.
Stav rekonstrukce: Hrubá stavba, zatepleno, vyzděné vnitřní příčky, zateplený jehlanový strop (tvrzená vata)
Vlastní nová elektřina od ČEZ (třífázový elektroměr)
Vlastní studna s rozvodem vody přivedeným přímo do chaty
Příjezd: Zajištěn formou věcného břemene přístupu a příjezdu po cestě
Dispozice a připravenost
Vnitřní prostor nabízí promyšlené uspořádání a kompletně nově připravené rozvody elektřiny i odpadního potrubí. Střecha a krov
Konstrukce: Původní falcovaný pozinkovaný plech (spoje ohýbané do sebe), podložený 2 vrstvami asfaltové lepenky.
Podklad: Plné prkenné bednění (pokrývající 100 % krovu) upevněné na pevném krovu.
Stav: Krov i prkna jsou ve výborném, zdravém stavu. Plechová krytina je celkově v pořádku, místy vyžaduje pouze lehkou údržbu vzhledem k přirozené oxidaci.
Bezpečnost: Střecha je dlouhodobě zcela suchá, nikde nezateká, stav je plně přístupný a vizuálně kontrolovatelný.
Podlahy
Materiál: Původní masivní smrkové fošny o síle cca 5 cm v dobrém stavu, doplněné o původní dřevěnou nosnou konstrukci.
Aktuální stav: Část podlahy je demontovaná a je potřeba ji dokončit (není nutné měnit celek).
Bonus: Nový materiál pro dokončení konstrukce je již přítomen na místě a je součástí prodeje nemovitosti.
Systém: Funkční domácí čistírna odpadních vod / septik vlastní výroby, složený ze dvou 1000litrových (kubíkových) barelů umístěných v suterénu (sklepě).
Zabezpečení: Systém je řádně odvětraný hlavní odpadní troubou s vyvedením difuzí nad úroveň střechy (bez zápachu v interiéru).
Lokalita a okolí
Chata leží v romantickém údolí s výhledem na louku a řeku Mži (mimo pstruhový revír, kam však s oblibou zavítají i pstruzi). Místo nabízí absolutní klid, soukromí a ideální podmínky pro milovníky přírody, rybaření a vodních sportů.
Dostupnost: Vynikající dojezdová vzdálenost – pouhých 20 minut autem do Plzně.
Hromadná doprava: Autobusová zastávka v obci Újezd nade Mží je vzdálená cca 10 minut chůze.
Doporučuji prohlídku.
Farského 763/17, Plzeň
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Alexandra Rádlová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Újezdě nade Mží?