Kosmonautů, Ústí nad Labem, Bukov
Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 s balkonem, který se nachází ve 3. patře cihlového domu bez výtahu v ulici Kosmonautů v Ústí nad Labem Bukově.
Byt má podlahovou plochu 52,7 m² a jeho součástí je balkon o výměře 1,56 m² a sklepní kóje o výměře 2,1 m². Celková užitná plocha činí 56,36 m².
Dispozici tvoří obývací pokoj, ložnice, samostatná kuchyně, zděná koupelna, toaleta a předsíň. Kuchyně i koupelna prošly starší rekonstrukcí. Byt je vhodný k okamžitému užívání, případně nabízí možnost dalších úprav podle představ nového majitele.
Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. Byt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci. Plyn do bytu zaveden není.
Dům byl postaven přibližně v roce 1970 a v roce 2012 prošel rekonstrukcí, která zahrnovala zateplení, opravu střechy a fasády, výměnu oken a vstupních dveří. Střecha byla financována úvěrem, který je již plně splacen. SVJ aktuálně nemá žádné úvěrové zatížení a ve fondu oprav má naspořeno přibližně 2 000 000 Kč.
Do budoucna se zvažuje další zateplení pláště domu, izolace stropu, případně sklepních prostor a rozšíření balkonů. Konkrétní rozsah prací ani způsob jejich financování zatím nebyly stanoveny.
Bukov patří mezi oblíbené části Ústí nad Labem díky dobré občanské vybavenosti, dostupnosti městské hromadné dopravy a rychlému spojení do centra města. V okolí se nacházejí obchody, školy, služby i možnosti pro volnočasové aktivity.
Zaujala vás nabídka? Pro domluvení prohlídky mě kontaktujte. Těším se na setkání!
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce. Uvedené výměry jsou orientační. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku.
Na hrázi 923/16, Teplice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Pavel Popp, MBA, LL.M.
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ústí nad Labem?