Prodej rodinného domu, Sudoměřice u Tábora, 235 m2

Sudoměřice u Tábora

13 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 62 527 Kč /za měsíc

(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)

Exkluzivní partneři v Sudoměřicích u Tábora

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k domu

Nabízíme k prodeji prostornou moderní novostavbu rodinného domu 5+kk před finálním dokončením v obci Sudoměřice u Tábora.
Dispozice domu je navržena s důrazem na komfort a praktičnost. Dům byl stavěn k vlastnímu bydlení, proto je kladen důraz na dodržení technologických postupů a kvalitu provedení.
Nemovitost disponuje obytnou plochou 235 m² a nachází se na pozemku o výměře 1 059 m², který je situován na klidném okraji obce s krásným výhledem do okolní krajiny a polí.

V bezbariérovém přízemí se nachází prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou, kuchyňským koutem, menší spíží /47 m²/ a přímým vstupem na budoucí terasu /27 m²/, pracovna nebo hostinský pokoj /14 m²/, koupelna s velkým sprchovým koutem a přípravou pro chytré zrcadlo, samostatná toaleta s umyvadlem, dvě garáže, technické zázemí a další samostatná toaleta v garáži.
V patře jsou k dispozici dva samostatné pokoje /2x 17 m²/ , ložnice /21 m²/s prostornou šatnou /11 m²/ a vstupem na terasu. Dále samostatná toaleta s umyvadlem a koupelna s přípravou k instalaci vany, přípravou pro chytré zrcadlo, umyvadlo a zděný sprchový kout. V obou koupelnách jsou navíc přídavné elektrické rohože s vlastním ovládáním pro samostatné natopení podlahy ke sprchování nebo ranní hygieny.

V interiéru byla dokončena kompletní výmalba, koupelny a toalety mají již dlažbu s obklady a jsou připraveny k osazení finální sanitou, toaleta v garáži je kompletně osazena pisoárem, umyvadlem a toaletou. Jsou nainstalovány všechny vypínače a zásuvky a veškeré technické rozvody jsou plně funkční.
K výstavbě domu byly použity kvalitní broušené cihly Heluz /30 cm/, vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje úsporné 12 kW tepelné čerpadlo voda – vzduch 2v1 s boilerem v kombinaci s podlahovým vytápěním. V obývacím pokoji jsou krbová kamna s vlastním přívodem vzduchu o výkonu 12 kW.
V celém domě je navíc rozvedena neutrální rekuperace, která zajišťuje další úsporu v regulaci vnitřní teploty, je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, které vznikli pro cca 15 nových parcel v této lokalitě, střecha je opatřena kvalitní krytinou Bramac a prvoplastová sedmikomorová okna s trojskly.

Dům je koncipován jako moderní chytrá domácnost, je připojen na páteřním otickém spoji s možnou rychlostí 2Gbit/s, ten je přiveden do reku s pokročilým řízením datového toku. Které jde vzdáleně ovládat přes jednoduchou mobilní aplikaci, celý systém je od renomované značky UniFi, což je dlouhá léta jednička na trhu. Datový tok se dále dělí na pevné připojení a na 3 vnitřní a jeden venkovní vysílač UniFi, který zajišťuje plné pokrytí jak v domě, tak přilehlém pozemku. Součástí je i pokročilý kamerový systém UniFi, který monitoruje vstupy do domu a pozemek. Další chytré prvky jako garážová vrata, vchodové dveře na bzučák, video zvonek jsou od značky Somfy. Na domě je příprava pro elektrické předokenní rolety či žaluzie pro lepší termoregulaci interiéru. Všechno toto je připraveno pro možnost vzdáleného ovládání přes aplikaci. V obývacím pokoji, kuchyni, pracovně, garáži a terase je audio rozvod pro domácí kino nebo stereo.
Budoucímu majiteli zbývá dokončit podlahové krytiny, interiérové dveře, schodiště, kuchyň, zateplení fasády a venkovní terénní úpravy včetně instalace retenční nádrže na dešťovou vodu, která je již na pozemku. Součástí schváleného projektu je také zastřešený venkovní bazén. Po dokončení prací následně kolaudace. Energetický štítek PENB není v současné době k dispozici.

Kompletní projektová a stavební dokumentace je připravena k nahlédnutí. Včetně fotodokumentace jednotlivých stavebních kroků s možností nahlédnutí do časové osy výstavby. Na pozemku je umístěn lodní kontejner v současnosti sloužící jako stavební buňka s budoucím využitím jako zahradní dům.

Rychlá dostupnost Tábora autem nebo vlakem za 12 min, do Prahy je nájezd na dálnici D3 vzdálen 4 km a dojezd 1 hodinu.

Pokud vás tato nabídka zaujala, rád vás po předchozí domluvě osobně provedu celou nemovitostí a zodpovím veškeré dotazy týkající se technického řešení i možností dokončení domu.

Parametry domu

Cena
13 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Aktualizováno
16. 7. 2026
Adresa
Sudoměřice u Tábora
ID
04078
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Okraj obce
Užitná plocha
235 m2
Plocha pozemku
1059 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Voda
Vodovod
Garáž
Terasa
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Pavel Kindl

Pavel Kindl

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Sudoměřicích u Tábora?

Podobné nemovitosti