Pod Hrází, Svitavy
Nabízíme k prodeji samostatně stojící dřevěnou chatu o užitné ploše 35 m², situovanou na vlastním pozemku o výměře 353 m² v katastrálním území Moravský Lačnov. Chata je ve velmi dobrém technickém stavu a svou dispozicí nabízí tři místnosti rozložené do dvou nadzemních podlaží. Součástí objektu je také podzemní podlaží, které poskytuje praktický úložný prostor nebo zázemí pro uskladnění zahradního vybavení.
Nemovitost se nachází v klidné a vyhledávané části obce, obklopené přírodou, která zaručuje dostatek soukromí i příjemné prostředí pro odpočinek. Díky své poloze je chata ideální pro víkendové pobyty, rekreaci nebo jako únik od každodenního ruchu města.
V okolí se nachází krásná příroda s možnostmi pro turistiku, cyklovýlety i další volnočasové aktivity. Nemovitost představuje skvělou příležitost pro všechny, kteří hledají místo k odpočinku v příjemném a klidném prostředí. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Romana Dušek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chat v Svitavách?