Kozákova, Česká Lípa
Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt o dispozici 2+1 o celkové výměře 52 m². Byt je v současnosti nezařízený, což dává novému nájemci ideální příležitost zařídit si interiér přesně podle vlastních představ.
V bytě jsou dva velkorysé, neprůchozí pokoje, každý o velikosti přibližně 20 m², které poskytují dostatek prostoru i soukromí. Dispozice je praktická a vhodná jak pro pár, tak i pro menší rodinu.
Součástí bytu je sklepní kóje v přízemí a zahrada k užívání za domem.
Parkování pohodové před domem.
Byt se nachází v atraktivní lokalitě v centru města Česká Lípa s výbornou dostupností všech služeb. Jen pár kroků od domu je zastávka MHD a vlaku, a v blízkosti se nachází sportoviště pro aktivní odpočinek, či množství zeleně, ideální pro odpočinek.
Byt navíc prošel rekonstrukcí, podlahy, elektřina, štuky a je nově vymalován.
Nájemné: 12.000 Kč
Zálohy na energie: 5.000 Kč/2osoby
Jistina (vratná kauce) 20.000 Kč
Poplatek RK: 12.000 Kč včetně DPH
Tento byt představuje ideální kombinaci prostorného bydlení, skvělé lokality a příjemného prostředí. Byt je k dispozici od 1. 7. 2026.
Blatnická 4219/4, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Monika Uzunoglu
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v České Lípě?