Prodej ubytování, Hřensko, 832 m2

Hřensko

25 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 113 970 Kč /za měsíc

(Včetně provize a právního servisu.)

Exkluzivní partneři v Hřensku

Okna a dveře

Pojištění a finance

Informace k nemovitosti

Hotel Hawel ve Hřensku představuje zajímavou příležitost pro investora, který nehledá pouze nemovitost s vizí, ale hotový hotelový objekt, na jehož předchozí provoz lze okamžitě navázat.

Historický hotel z roku 1901 je v jedné z nejvýznamnějších turistických lokalit České republiky. Hřensko je přirozenou vstupní branou do Českého a Saského Švýcarska a dlouhodobě patří mezi nejvyhledávanější cíle. V okolí se nachází Pravčická brána, právě otevřené Soutěsky Kamenice, Labský kaňon, vyhlídka Belveder, skalní most Bastei i další atraktivní místa.

Hotel má čtyři podlaží a celkovou podlahovou plochu přibližně 832 m². V roce 2013 prošel kompletní rekonstrukcí a prodává se včetně zařízení. Díky zachované infrastruktuře, technickému zázemí může nový majitel navázat na předchozí hotelový a po úpravě kuchyňské části i gastronomický provoz.
Ubytovací část nabízí 11 stylově zařízených pokojů s kapacitou 21 lůžek. Každý pokoj má vlastní charakter a atmosféru, kterou doplňuje kvalitní mahagonový nábytek, tapety, dekorace a celkové elegantní pojetí interiéru. K dispozici je také 5 menších podkrovních pokojů s kapacitou až 10 lůžek, využitelných například pro personál.
Významnou součástí objektu je prostorný byt o dispozici 4+1 a výměře přibližně 160 m². Nabízí dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyni, pracovnu, komory, šatnu, dvě koupelny s toaletou, další samostatné WC, balkon a velkou terasu. Byt je klimatizovaný a může sloužit jako bydlení majitele, či luxusní apartmán. Na byt navazuje samostatná pracovna, která lze také využít jako prostor pro rozšíření hotelové kapacity.

V přízemí se nachází restaurace s kapacitou 52 míst a navazující vytápěná zimní zahrada s dalšími 34 místy. Restaurace je zařízena v osobitém stylu s využitím exotického teakového dřeva, dobového nábytku a dekorací. Zimní zahrada má otevíratelnou střechu a nabízí tak příjemné posezení s výhledem na skálu, do které je hotel zasazen.
Gastronomické zázemí je připravené pro obnovení provozu. V kuchyni jsou zachovány potřebné rozvody, odpady, odtahy i technické řešení. Nový majitel tak může kuchyň dovybavit podle vlastního konceptu, ať už půjde o hotelovou restauraci, snídaně pro hosty nebo zážitkovou gastronomii.
Technické řešení hotelu zahrnuje rozvody vody, elektřiny a vzduchotechniky, elektrické vytápění napojené na ústřední systém s regulací po jednotlivých pokojích, ohřev vody pomocí šesti bojlerů o objemu 300 litrů, kamerový systém, zabezpečovací systém, hudební systém, satelitní internet a napojení na obecní kanalizaci. Plyn není zaveden. K hotelu náleží 10 parkovacích míst na vlastním pozemku a v bezprostředním okolí jsou také obecní parkovací plochy.

Hotel Hawel nabízí široké možnosti využití od stylového hotelu s restaurací přes butikové ubytování, rodinný podnik, zážitkový hotel, apartmánový koncept až po místo pro firemní pobyty nebo menší eventy. Díky poloze, technickému stavu, zachovanému vybavení a silné turistické lokalitě jde o nemovitost připravenou k okamžitému obnovení provozu.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Ondřej Kučera
osobní realitní makléř

Parametry nemovitosti

Cena
25 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize a právního servisu.
Aktualizováno
19. 6. 2026
Adresa
Hřensko
ID
20771
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Užitná plocha
832 m2
Plocha pozemku
506 m2
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální elektrické
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Balkon
Lodžie
Terasa
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo QARA, s.r.o.

QARA, s.r.o.

Šafaříkova 201/17, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Ondřej Kučera

Ondřej Kučera

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ubytování v Hřensku?

Podobné nemovitosti