Slavíkova, Praha 2
Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 70 m² v jedné z nejoblíbenějších částí Prahy – na Vinohradech, v ulici Slavíkova. Byt se nachází v cihlovém domě pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad a stejnojmenného náměstí s množstvím kaváren, restaurací, obchodů i zeleně.
Dispozice bytu nabízí dva samostatné neprůchozí pokoje, kuchyni, koupelnu, samostatné WC a vstupní chodbu. Díky neprůchozím pokojům je byt ideální nejen pro jednotlivce či pár, ale také pro spolubydlení. Byt je ve starším, udržovaném stavu a zachovává si charakter klasického vinohradského bydlení v činžovním domě.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Majitel preferuje ponechání staršího nábytku, který není zachycen na fotografiích, konkrétní vybavení je však možné řešit individuální dohodou. Velkou výhodou je výborná dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v bezprostředním okolí.
Byt je volný ihned a připraven k nastěhování. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 28345.
Svornosti 985/8, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Mgr. Martin Čapek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Praze 2?