K Návsi, Proseč
Rodinný dům k dokončení dle vlastních představ – Proseč
Hledáte nemovitost, kterou si můžete dokončit přesně podle svých představ? Nabízíme rodinný dům o užitné ploše cca 96 m² v obci Proseč, který prošel částečnou rekonstrukcí. Původní majitel však již plánované úpravy nestihl dokončit, což novému majiteli nabízí jedinečnou příležitost vytvořit si bydlení podle vlastního vkusu a potřeb.
Velkou výhodou je lokalita s kompletní občanskou vybaveností. V obci naleznete mateřskou i základní školu, prodejnu COOP, poštu, lékaře, restaurace i další služby, které zpříjemní každodenní život.
Kupující by měl vzít na vědomí, že před vstupní brankou se nachází část sousedního pozemku. Přístup k nemovitosti je v současné době řešen soudní cestou.
Nemovitost představuje zajímavou příležitost pro ty, kteří hledají dům s potenciálem v klidné lokalitě a nebojí se dokončit započatou rekonstrukci.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Simona Šulerová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Proseči (okr. Chrudim)?