Prameny, Karviná, Ráj
2+1 v osobním vlastnictví, který už zbývá jen zrekonstruovat a bydlíte/pronajímáte.
Pokud se rekonstrukce bojíte, tak vůbec nemusíte, protože jsme schopni s ní pomoci, a to za moc fajn peníze.
Byt se nachází v posledním podlaží bez výtahu, takže minimálně tím, že přijdete na prohlídku, uděláte něco pro své zdraví... Případně na ni ani chodit nemusíte, protože u tohoto bytu jde primárně o čísla a lokalitu. No a díky tomu je to určitě aktuálně nejvýhodnější nabídka v Karviné.
Ulice Prameny v Karviné-Ráji je moc fajn, a když už sem zavítáte, tak si musíte skočit na legendární gofru, která se prodává minutu od domu.
Samozřejmě je to všude kousek, například škola a školka jsou od domu asi 2 minuty chůze.
Měsíční náklady včetně služeb jsou u tohoto bytu aktuálně 4 754 Kč, z toho fond oprav činí 2 063 Kč.
Na nic nečekejte, cinkněte a vše probereme.
Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N118364.
Masarykovo nám. 8/6, Karviná
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jan Sznapka
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Karviné?