Pronájem bytu 2+kk, Frenštát pod Radhoštěm, Místecká, 54 m2

Místecká, Frenštát pod Radhoštěm

16 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(plus elektřina, TV a internet)

Exkluzivní partneři v Frenštátu pod Radhoštěm

Pojištění a finance

Informace k bytu

Od 1.7. bude uvolněn byt 2+kk po rekonstrukci, určen k dlouhodobému pronájmu. Byt je v osobním vlastnictví. Disponuje balkónem a vlastní komorou (úložný prostor) umístěnou na schodišti. K dispozici kolovna. Parkovat lze před bytovým domem.

Byt je vybavený spotřebiči a základním nábytkem: pračka, myčka, lednice vč. mrazáku, sedačka, základní stůl a dvě židle, šatní skříň. V domě je zaveden kamerový systém.

Měsíční cena pronájmu činí 16 000 Kč. Nájemce si zřizuje na vlastní smlouvy dodávku elektřiny. V bytě je již zaveden internet vč. základních programů TV.

Jistota 20 000 Kč
Provize 15 000 Kč

Momentálně je bytová jednotka pronajata tudíž nemáme možnost řádného nafocení. Děkujeme za pochopení. Avšak prohlídky je možné domluvit a zajistit.

Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář, rádi Vám na dotazy odpovíme.

Parametry bytu

Cena
16 000 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
plus elektřina, TV a internet
Aktualizováno
19. 5. 2026
Adresa
Místecká, Frenštát pod Radhoštěm
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
2.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
54 m2
Balkon
Parkování

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Milada Koutná realitní makléřka

Podříčí 107, Frenštát pod Radhoštěm

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Milada Koutná

Milada Koutná

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Frenštátu pod Radhoštěm?

Podobné nemovitosti