Prodej bytu 2+1, Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka, 50 m2

Dr. Martínka, Hrabůvka

3 700 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 16 537 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Ostravě

Pojištění a finance

Informace k bytu

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 se zasklenou lodžií, podlahové ploše 50m² na ulici Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce.
Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží z celkových 11 v revitalizovaném bytovém domě s bezbariérovým výtahem. Dům prošel kompletní revitalizací, která zahrnovala výměnu plastových oken, zateplení domu, nové vchodové dveře a modernizaci výtahu.
Velkou výhodou bytu jsou samostatné neprůchozí pokoje a komora na konci chodby. Bytové jádro je polozděné se s sprchovým koutem. Zasklená lodžie situovaná na jih poskytuje příjemný prostor k odpočinku. Po dohodě s majitelem je možné ponechat část vybavení bytu.
Dobře fungující společenství vlastníků, nízké měsíční náklady(3233,-Kč) a žádaná lokalita činí z bytu zajímavou volbu jak pro vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost.
V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, dostatek zeleně a výbornou dopravní dostupnost.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte makléře.

Parametry bytu

Cena
3 700 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 5. 2026
Adresa
Dr. Martínka, Hrabůvka
ID
1776
Stavba
Panelová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
3. z 11
Vybaveno
Částečně
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
50 m2
Podlahová plocha
50 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Vodovod
Topné těleso
Radiátory
Zdroj topení
Ústřední dálkové
Balkon
Sklep
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo AZET reality

AZET reality

Vítkovická 3276/2a, Ostrava

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Marek Ďuriš

Marek Ďuriš

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti