Poláčkova, Jihlava
Nabízíme Vám ke koupi byt 2+kk s lodžií o celkové ploše 54,1 m2 (z toho lodžie 5,2 m2). Byt se nachází ve 3. patře (4. NP) domu a je situován v klidné a vyhledávané lokalitě „Na Dolině“ na ulici Poláčkova v Jihlavě.
Dispozice bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, předsíň a koupelnu s toaletou. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří a lednicí s mrazákem. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 2,1 m2.
Vytápění a ohřev vody je řešeno vlastním plynovým kotlem, což umožňuje efektivní kontrolu nad náklady na bydlení.
Byt je ve výborném stavu.
V bytě je aktuálně nájemce, jehož výpovědní lhůta končí k 31. 7. 2026. Byt tak bude volný od srpna 2026, případně představuje zajímavou investiční příležitost.
Měsíční náklady na bydlení činí aktuálně 1.735,- Kč (vodné, FO, poplatky) + elektřina a plyn.
Pro více informací či sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Do konce května 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,79 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.
Realitní kancelář STING, s.r.o.
1. máje 540, Třinec
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Aneta Zemanová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Jihlavě?