Nové Kocbeře
Na úplném konci ulice, přímo se vstupem do lesa, se nachází dům o dispozici 3 +1 a užitné ploše cca 100 m², který nabízí naprosté soukromí, ticho a nádhernou okolní přírodu. Dům byl postaven v roce 1938.
Lokalita, kterou už dnes skoro nekoupíte: absolutní klid, žádný provoz, přímý vstup do přírody. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, což je ideální příležitost vytvořit si bydlení přesně podle vlastních představ.
Součástí je také garáž pro 2 auta o velikosti cca 25 m², která se aktuálně zapisuje do katastru nemovitostí (podklady jsou v přípravě u geodeta).
Technický stav: původní okna, vytápění: elektrické přímotopy + kamna na tuhá paliva, voda: obecní vodovod, odpad: žumpa, střecha: eternit. Dům je aktuálně ve fázi vyklízení.
Takových míst je dnes minimum. Kombinace absolutního klidu, lesa hned za domem a možnosti vytvořit si domov přesně podle sebe dělá z této nabídky opravdu výjimečnou příležitost.
Zavolejte si o prohlídku – podobné nemovitosti z nabídky rychle mizí.
ulice Krakovská 583/9, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Denisa Vlčková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Kocbeřích?