Ostrava
Prodej bytu 2+1, 45 m², ul. Rezkova, Ostrava – klidná lokalita, ideální investice i startovní bydlení
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 a celkové výměře 45 m², situovanou v 8. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na ulici Rezkova v Ostravě.
Byt je v původním stavu, určený ke kompletní rekonstrukci, což nabízí ideální příležitost pro realizaci vlastního bydlení přesně podle vašich představ nebo jako zajímavou investiční příležitost.
Základní informace:
dispozice: 2+1
podlahová plocha: 45 m²
podlaží: 8. NP
vlastnictví: družstevní (s možností převodu do osobního vlastnictví)
stav bytu: původní (umakartové jádro, koupelna před rekonstrukcí)
k bytu náleží sklepní kóje
Náklady:
měsíční náklady na provoz bytu cca 4 000 Kč
Dům a lokalita:
Bytový dům prošel kompletní revitalizací – zateplení fasády, nová plastová okna a moderní výtah. Lokalita je klidná, s dostatkem zeleně a zároveň s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti (obchody, školy, MHD).
Investiční potenciál:
Díky dispozici 2+1 a nízkým měsíčním nákladům je byt velmi atraktivní pro dlouhodobý pronájem. Po rekonstrukci lze očekávat stabilní výnos a vysokou poptávku po nájemním bydlení v této lokalitě. Možnost převodu do osobního vlastnictví navíc zvyšuje budoucí hodnotu nemovitosti.
Výhody:
výborná investiční příležitost
možnost rekonstrukce dle vlastního vkusu
možnost převodu do osobního vlastnictví
vyšší patro s dostatkem světla
sklepní prostor k dispozici
revitalizovaný dům bez nutnosti dalších investic
Shrnutí:
Ideální volba jak pro investory hledající zajímavé zhodnocení, tak pro jednotlivce či pár, kteří si chtějí vytvořit bydlení přesně podle svých představ.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?