Zlaté Hory, Dolní Údolí
Nabízíme k prodeji chalupu o dispozici 3+1 s užitnou plochou cca 130 m², situovanou v klidné horské lokalitě Dolní Údolí. Součástí nemovitosti je garáž, sklep a prostorná půda o velikosti cca 200 m² s potenciálem dalšího využití.
Dům je veden jako rodinný dům a stojí na svažitém pozemku o celkové výměře 3 117 m² s příjezdem až k nemovitosti.
Dispozice:
• Přízemí: chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj, koupelna s vanou a WC
• Půda: cca 200 m² (možnost vestavby)
• Další prostory: sklep, garáž, úložné prostory
Technické informace:
• Smíšená stavba (rok výstavby cca 1908)
• Střecha měněna v roce 1983 – hliníková plechová krytina
• V domě je patrná vlhkost zdiva (celkově původní stav)
• Vlastní studánka na pozemku (rozvod vody do domu)
• Odpady řešeny jímkou
• Elektřina zavedena
• Vytápění: krbová kamna s výměníkem (cca 2 roky), komín vyvložkovaný
• Ohřev vody: bojler 80 l
Nemovitost je vhodná jak k rekreaci, tak i k rekonstrukci dle vlastních představ. Velkorysý pozemek nabízí dostatek soukromí i možnosti dalšího využití.
Lokalita:
Dolní Údolí je vyhledávaná rekreační oblast v podhůří Jeseníků, ideální pro milovníky přírody, turistiky, cyklistiky i zimních sportů. Klidné prostředí zaručuje maximální odpočinek mimo ruch města.
Součástí prezentace je také virtuální prohlídka, kde si můžete nemovitost detailně projít včetně rozměrů jednotlivých místností. https://my.matterport.com/show/?m=HDbGh5gJ15F
V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Rohanské nábřeží 678/27, Praha
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Josef Vencovský
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Zlatých Horách?