Východní, Pardubice, Pardubičky
Hledáte moderní a útulné bydlení v klidné části města? Nabízíme pronájem krásného bytu 2+kk s balkonem o velikosti 3,5m2 ve 2. patře Rezidence Nová Tesla – ideální volba pro ty, kteří chtějí klidné bydlení s veškerým komfortem na dosah města.
Byt se nachází v atraktivní a vyhledávané lokalitě, jen pár minut chůze od oblíbeného parku na Špici, stejně jako od útulných kaváren, restaurací a obchodů. Přímo u domu najdete supermarket, naproti se nachází nemocnice a zastávka MHD „K nemocnici“ je vzdálena jen několik minut pěšky. Lokalita tak nabízí výbornou dostupnost do všech částí města i maximální pohodlí pro každodenní život.
Po vstupu do bytu vás přivítá předsíň s praktickým úložným prostorem. Po pravé straně se nachází koupelna vybavená vanou a toaletou. Naproti vstupním dveřím je situován obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na balkon, vedle kterého se nachází samostatná ložnice.
Obývací pokoj s kuchyní i ložnice jsou orientovány na jihovýchod, díky čemuž je byt příjemně prosvětlen ranním sluncem a působí vzdušně a útulně po celý den.
Byt je částečně zařízený a nabízí moderní vybavení pro pohodlné bydlení. Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči – indukční varnou deskou, troubou, digestoří, myčkou a přípravou na lednici s mrazákem. Koupelna má vanu a je spojena s toaletou, je zde také příprava na pračku. Podlahy tvoří kombinace plovoucí podlahy a keramické dlažby, okna jsou plastová a doplněná garnýžemi.
Rezidence je moderní novastavba. Budova je panelová, s nejnovějším zateplením pro komfortní bydlení. Byt se nachází ve 2. patře a je pohodlně přístupný výtahem. Nájemníci mají k dispozici sklep na stejném patře a kolárnu v přízemí domu. Velikou výhodou je garážové stání, které je zahrnuté v ceně nájmu.
Nájemné tohoto bytu činí 15 500 Kč. Poplatky za energie a služby jsou 4 700 Kč a poplatek za internet se přepíše na nové nájemce. Vratná kauce je stanovena na 30 000 Kč a provize činí 15 500 Kč.
Byt je připraven k okamžitému nastěhování a těší se na své nájemníky. Majitelé preferují dlouhodobý pronájem a vyhrazují si možnost výběru ideálního zájemce. Neváhejte nás kontaktovat o prohlídku - rádi Vás bytem osobně provedeme.
Jana Palacha 363, Pardubice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Monika Diomande
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Pardubicích?