Prodej bytu 2+1, Ostrava, Jilemnického náměstí, 54 m2

Jilemnického náměstí, Ostrava, Poruba

3 900 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 17 431 Kč /za měsíc

(+provize 4%+DPH)

Exkluzivní partneři v Ostravě

Informace k bytu

Nabízíme k prodeji útulný byt 2+1 o celkové ploše 54 m and sup2;, který se nachází ve 4. patře kompletně revitalizovaného domu. Velkým benefitem je balkon o velikosti 5 m and sup2;, ideální pro ranní kávu nebo večerní relax.

Byt je ve velmi dobrém, udržovaném stavu se zděným jádrem a navíc je aktuálně obsazen spolehlivým, dlouhodobě platícím nájemníkem okamžitý výnos bez starostí je tak samozřejmostí.

Dům prošel v minulosti kompletní revitalizací (zateplená fasáda, plastová okna), což znamená nejen příjemné bydlení, ale i nižší provozní náklady.

Ať už hledáte nové bydlení, nebo chcete rozšířit své investiční portfolio, tato nabídka dává smysl.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Parametry bytu

Cena
3 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+provize 4%+DPH
Aktualizováno
15. 4. 2026
Adresa
Jilemnického náměstí, Ostrava, Poruba
ID
464
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Patro
4. z 6
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
54 m2
Podlahová plocha
54 m2
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Miroslava Psotková

Miroslava Psotková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti