Prodej rodinného domu, Vlasatice, 128 m2

Vlasatice

9 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 42 459 Kč /za měsíc

(Cena je vč. DPH 12% bez poplatků RK.)

Exkluzivní partneři v Vlasaticích

Informace k domu

Objevte váš nový domov v srdci jižní Moravy, v bezprostřední blízkosti Pálavských vrchů, vinných sklípků a Mušovských jezer. K nastěhování již nyní.
Jedná se o pozemek v k.ú. Vlasatice, obec Vlasatice č.p. 358, p.č.5286/7- 381 m2, zast. plocha 145 m2, užitná plocha domu 128 m2, zahrada 155 m2, předzahrádka 81 m2.
Součástí je přípojka NN, plynovodu, vody, splaškové kanalizace a trubkování pro internet. Venkovní zpevněné pojezdové plochy jsou ze zámkové dlažby. Oplocení v zadní části je z betonových desek v. 2,0 m a v boční části z poplastovaného drátěného oplocení v. 1,60 m. Okapový chodník kolem domu je z kamenných oblázků. Otevíravá brána má elektrický pohon na dálkové ovládání. Dešťová voda je svedena do retenční nádrže a následně do vsaku na vlastním pozemku.
Základy jsou ž.b. pásy s ž.b. deskou tl. 150 mm. Hlavní obvodové zdivo je tl. 240 mm z keramických tvárnic Porotherm s tepelnou izolací EPS F tl. 200 mm. Vnitřní nosné stěny jsou tl. 240mm Porotherm, příčky jsou tl. 115 mm.
Strop nad 1. NP je monolitický ž.b. tl. 200 mm, nad 2. NP je dřevěný trámový se středovým ocelovým profilem HEA 240. Krov je z dřevěných trámů.
Schodiště je železobetonové s keramickou dlažbou.
Střecha je sedlová provedená z plechové falcové krytiny Satjam, ostatní střechy jsou z folie mPVC tl. 1,5 mm.
Tepelná izolace fasády je z pěnového polystyrenu EPS tl. 200 mm, soklová část z extrudovaného polystyrenu XPS, podlahy z EPS, střechy z EPS, podkroví z minerální vaty.
Úprava povrchů stěn má štukovou omítkou, boční stěny u vikýřů ze sádrokartonu, v koupelně je keramický obkład RAKO Extra 400x200 mm, stropy v 1. NP jsou ze štukové omítky, ve 2NP ze sádrokartonu. Nátěr omyvatelný bílý.
Okna a venkovní dveře jsou plastové s izolačními trojskly, profily jsou z venkovní strany šedé barvy, z vnitřní bílé.
Vnitřní dveře jsou otevíravé hladké dodávka SAPELI s CPL laminátem dekor buk. Mezi chodbou a obývacím pokojem jsou osazeny posuvné dveře do stavebního pouzdra, dtto mezi ložnicí a šatnou. Všechny dveře jsou obložkové.
Podlahy jsou v kombinaci keramických dlažeb RAKO Extra 450x450 mm a laminátu EGGER tl. 8 mm.
Vytápění je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle Brötje s ohřívačem TUV s odtahem nad střechu. V 1.NP je kombinace deskových otopných těles RADIK a podlahového topení. Ve 2.NP jsou desková otopná tělesa. V koupelnách jsou otopné žebříky s možností doplnění elektrické vložky.
Sanita- 1.NP je umyvadlo, závěsný záchod, sprchový kout se zástěnou a žlábkem, v kuchyni vývody pro dřez. Ve 2.NP je plechová vana 170 cm, umyvadlo, závěsný záchod. Keramika JIKA. Baterie Grohe.
Odvětrání koupelny v 1. a 2.NP je ventilátorem.
Elektroinstalace a hromosvod- elektroměrový rozvaděč je umístěn na hranici pozemku v pilíři, hlavní rozvaděč je umístěn v místnosti pod schodištěm. Rozvody jsou CYKY. Pro varnou desku a elektrickou troubu je veden samostatný přívod. Pro svítidla jsou ukončeny přívodní kabely. Vnitřní svítidla nejsou v dodávce. V exteriéru jsou osazena svítidla 2 ks pod přístřeškem pro auto, 1 svítidlo nad hl.vstupem a 1 svítidlo na terase. Pro čerpadlo do retence je uloženo potrubí Kopoflex. Je instalován systém domácího videotelefonu pro 2 účastníky. Jsou instalovány požární hlásiče, které by mohly být napojeny na EZS. Pro vedení TV je veden koaxiální kabel, pro datové rozvody kabel UTP cat.6.
Hromosvod je veden jako venkovní po fasádě.
Kuchyňská linka- není součástí dodávky. Jsou připraveny rozvody sanita a elektro.

Parametry domu

Cena
9 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je vč. DPH 12% bez poplatků RK.
Aktualizováno
13. 2. 2026
Adresa
Vlasatice
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
128 m2
Podlahová plocha
145 m2
Plocha pozemku
381 m2
Plocha zahrady
155 m2
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
115 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Kabelové rozvody
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Vodovod, Retenční nádrž na dešt’ovou vodu
Topné těleso
Podlahové vytápění, Radiátory
Zdroj topení
Plynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vody
Plynový kondenzační kotel
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Ing. Milan Karásek

Ing. Milan Karásek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Vlasaticích?

Podobné nemovitosti