Beethovenova, Havířov-Město, Havířov - Město
Hledáte bydlení v centru města, které nabízí klid, styl a příjemnou atmosféru? Tento byt v 1. patře krásné cihlové zástavby se nachází v tiché ulici jen pár kroků od promenády na nábřeží a v těsné blízkosti centra města. Lokalita spojuje výhody městského života s pohodou a zelení v okolí.
Interiér bytu je prakticky a vkusně řešený. V hale a kuchyni je položena dlažba, v jednom pokoji plovoucí podlaha a v druhém pokoji zachovalé parkety, které dodávají prostoru eleganci. Velkou výhodou jsou neprůchozí pokoje včetně kuchyně, díky nimž byt nabízí dostatek soukromí. Okna jsou orientována na dvě světové strany, takže je byt světlý a vzdušný po celý den.
Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou s digestoří a sporákem. Koupelna je po rekonstrukci a disponuje vanou, toaleta je samostatná. V hale se nachází praktická komora s přípojkou na automatickou pračku a byt je doplněn o nové interiérové dveře. Samozřejmostí je připojení k internetu a kabelové televizi PODA a to za zvýhodněných podmínek.
Rodiny s dětmi ocení dětské hřiště přímo před domem. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří chtějí bydlet v centru města, ale zároveň si užívat klidné a pohodové prostředí. Neváhejte a zavolejte si o prohlídku ještě dnes!
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Marie Kostomlatská
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Havířově?