Prodej rodinného domu, Čejkovice, Na Padělkách, 180 m2 (ID: 2549563)

Na Padělkách, Čejkovice

2 990 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 363 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Čejkovicích

Informace k domu

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Čejkovice (možnost dotace) pouze 14 minut od D2, který je ideální volbou pro ty, kdo si chtějí vytvořit bydlení přesně podle svých představ bez zdlouhavého čekání. Dům je ve stavu shell & core, takže nový majitel může ihned začít s dokončovacími pracemi, aniž by musel řešit stavební povolení jako při koupi pozemku. Výhodou je také nová střecha, garážová vrata a dostupnost všech inženýrských sítí.
Dům je aktuálně jednopodlažní, nemovitost je částečně podsklepená a nabízí stylové klenuté vinné sklepy, které podtrhují jedinečný charakter domu a poskytují široké využití – od skladování vína až po příjemné posezení.
Nemovitost se nachází v klidné části obce v srdci jihomoravského vinařského kraje, pouhých 15 minut od dálnice D2 a s velmi dobrou dostupností do Brna. Čejkovice nabízí kompletní občanskou vybavenost, školu, kavárny, vinařské sklepy i vyhlášenou výrobnu Sonnentor.
Velkým benefitem je možnost čerpání dotace na rekonstrukci domu až přes 1 000 000 Kč.

V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat, domů v Čejkovicích není mnoho.

Parametry domu

Cena
2 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
7. 1. 2026
Adresa
Na Padělkách, Čejkovice
ID
00147
Stavba
Cihlová
Stav objektu
V rekonstrukci
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
180 m2
Plocha pozemku
315 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj vody
Výtah
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo SCHMIDT - REALITY

SCHMIDT - REALITY

třída 1. máje 3414/11a, Břeclav

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Marek Lačňák

Marek Lačňák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Čejkovicích (okr. Hodonín)?

Podobné nemovitosti