Prodej chalupy, Paseky nad Jizerou, 127 m2 (ID: 2542503)

Paseky nad Jizerou

7 500 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 33 520 Kč /za měsíc
Exkluzivní partneři v Pasekách nad Jizerou

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k domu

Hledáte chalupu s příběhem, historií a velkým potenciálem pro vlastní vizi?
Pak vás osloví tahle horská chalupa z druhé poloviny 19. století v Pasekách nad Jizerou.

- Částečně roubená a částečně zděná chalupa stojí na zastavěné ploše 185 m² a je udržovaná, s prostorem pro citlivou rekonstrukci. Některé prvky už jsou vyřešeny – nová elektroinstalace, nová střecha nad roubenou částí a nová podlaha v hlavní obytné místnosti (světnici).
- Současná užitná plocha cca 127 m² zahrnuje světnici, pokoj, verandu, hospodářskou místnost, koupelnu, WC, spíž, lyžárnu, sklep a půdu.
- Voda je přivedena samospádem ze studánky ve svahu nad domem.

A teď to nejdůležitější – PŘEDSTAVTE SI, CO Z TOHO MŮŽE BÝT:
- citlivě zrekonstruovaná horská roubenka, kde se propojí původní dřevo, kámen a historie s čistými liniemi, kvalitními materiály a nadčasovým interiérem, vše s respektem k tradiční horské architektuře.
- Půdní prostor je nyní nevyužitý a nabízí zajímavý potenciál pro vybudování dalšího pokoje, klidové ložnice, pracovny nebo útulného zázemí pro hosty, čímž lze dále navýšit užitnou plochu domu.
- Součástí pozemku o celkové výměře 641 m² je také prostorná stodola, která otevírá další možnosti využití – ať už jako technické zázemí, sklad, dílna atd.

LOKALITA, která nabízí možnosti aktivního vyžití v každém ročním období:
– Skiareál Paseky nad Jizerou: cca 3 min autem
– Rokytnice nad Jizerou: cca 10 min
– Harrachov: cca 15 min
– přibližně 40 km upravovaných běžkařských tras, navazujících na Krkonošskou lyžařskou cestu i Jizerskohorskou magistrálu
– v létě nepřeberné množství turistických a cyklistických tras v krásné horské přírodě vedoucí hned od chalupy.

Paseky nad Jizerou patří k nejcharakterističtějším horským obcím v Krkonoších.
Mají silný genius loci, který vytváří kombinace tradiční architektury, otevřené krajiny a výjimečného klidu – hodnot, které se dnes hledají čím dál hůř.

Doporučuji osobní prohlídku.

Cena po VÝRAZNÉM snížení činí 7 500 000 Kč a je k jednání.

Parametry domu

Cena
7 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 12. 2025
Adresa
Paseky nad Jizerou
ID
0201-NP03224
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
127 m2
Zastavěná plocha
227 m2
Plocha pozemku
641 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Sklep

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Mgr. Markéta Votočková

Mgr. Markéta Votočková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje chalup v Pasekách nad Jizerou?

Podobné nemovitosti