U Dráhy, Plzeň, Skvrňany
(+ služby 700 Kč/osoba | + kauce 11.500 Kč + služby dle osob | + provize RK 13.915 Kč | + energie)
Nabízíme k pronájmu krásný nový byt 2+KK, 46 m2 v širším centru Plzně. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží novostavby s výtahem.
Zcela nový byt se skládá ze dvou místností - obývák s kuchyňským koutem a ložnice. Pokoje jsou odděleny příčkou, ne dveřmi. V obýváku i ložnici je okno s výhledem do ulice. Součástí bytu je prostorná předsíň. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem a toaletou. Byt je zařízený novou kuchyňskou linkou (elektrická trouba, el. varná deska, digestoř). Ohřev vody a topení je pomocí plynového kotle, který je umístěný v koupelně. Podlahy - kvalitní lino v pokojích, dlažba v předsíni a koupelně, okna plastová, zateplená fasáda, domácí telefon.
K nastěhování od 1.1.2026.
K bytu je možné si pronajmout za 300,-Kč/měs. praktickou uzamykatelnou komoru o velikosti cca 2 m2.
Naše hodnocení: pěkné bydlení v novém bytě, blízko do centra, velmi dobrá možnost parkování před domem. Tento byt vhodný pro mladé lidi, ale i pro seniory. Možnost dlouhodobého nájmu. Doporučuji prohlídku.
Cena nájmu je 11.500 Kč, služby 700 Kč/osoba, energie se převedou na nájemce, kauce 11.500 + služby dle osob, provize RK 11.500+21%DPH.
Poděbradova 3007/18, Plzeň
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Eva Vlková DiS.
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Plzni?