Praha, Lipence
Exkluzivně Vám nabízíme investiční pozemky v katastrálním území Lipence na území hlavního města Prahy . Jedná se o prodej 100% vlastnictví.
Tyto pozemky jsou zapsané na LV 1647 pod parcelními čísly:
Parcela č. 2269/17 - o celkové výměře 3911 m2
Parcela č. 3003/15 - o celkové výměře 58 m2
Parcela č. 3020/10 - o celkové výměře 117 m2
GPS : 49.95361, 14.334834
Proč investovat právě zde?
Růstová lokalita Prahy – Lipence patří mezi stabilně se rozvíjející oblasti s rostoucí poptávkou.
Klidné prostředí u přírody – navazující chatařská oblast vytváří rekreační ráz lokality, která zároveň zůstává v dojezdové vzdálenosti centra Prahy.
Dlouhodobý investiční potenciál – území se postupně rozvíjí a pozemky mohou v budoucnu zásadně navýšit svou hodnotu.
Bezpečná investice v rámci města – možnost vlastnit pozemek v Praze je stále vzácnější a žádanější.
Přístup je zajištěn.
V případě zájmu vám můžeme nabídnout další pozemky vedené na stejném LV.
Investice do půdy je zejména nyní, v době nejistoty, vyhledávanou cestou, jak ochránit peníze před inflací. Každá zemědělská půda je unikátní a její cena dlouhodobě roste. Stabilní růst ceny umožňuje zhodnotit vložené finanční prostředky a zároveň zabránit jejich znehodnocení.
V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Připravte si prosím číslo ID inzerátu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Sokolovská 131/86, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jakub Fadl
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje polí v Praze 5?