Porubská, Ostrava-Poruba, Ostrava - Poruba
Nabízíme útulný a světlý byt 2+kk, který se nachází ve 2. patře zatepleného cihlového domu na ulici Porubská, přímo v srdci oblíbené Ostravy–Poruby. Byt prošel před několika lety kompletní rekonstrukcí a je připraven k nastěhování bez dalších investic.
Hlavní obytný prostor tvoří moderní kuchyň s obývacím pokojem, která zaujme elegantní linkou s vestavěnými spotřebiči – včetně elektrické trouby, varné desky i myčky nádobí. Na kuchyň plynule navazuje obývací část, kde si snadno vytvoříte místo pro relax i společné chvíle. Z obývacího pokoje se vstupuje do ložnice, která poskytuje klidné zázemí a dostatek prostoru pro manželskou postel i úložné řešení.
V celém bytě jsou příjemné plovoucí podlahy v jednotném dekoru, které dodávají interiéru moderní a čistý dojem. Koupelna v elegantním šedém ladění je vybavena vanou se zástěnou, závěsným WC a praktickým úložným prostorem.
Dům je zateplený, pečlivě udržovaný s veškerou občanskou vybaveností poblíž – obchody, kavárnami, zdravotním střediskem i zastávkami MHD. V bezprostřední blízkosti se nachází ikonický porubský Oblouk, jeden z nejhezčích symbolů Poruby, a množství zeleně ideální pro procházky i odpočinek.
Pokud hledáte příjemné bydlení v Porubě s výbornou dostupností, kde se snoubí pohodlí, styl a klidné prostředí, tenhle byt vás osloví na první pohled. Byt je stále obydlen dosavadním nájemníkem, prohlídky bude možné realizovat po dohodě s ním.
Neváhejte si domluvit prohlídku a objevte, jak by mohl vypadat váš nový domov.
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Martin Krentuš
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Ostravě?