Kunratická, Česká Lípa
(Cena je včetně služeb, kauce 15.000,-, Odměna RK jedno nájemné.)
Hledáte nové bydlení ve městě Česká Lípa? Máme pro vás perfektní nabídku! Pronajmeme vám útulný byt 2kk+L na sídlišti Lada, který sousedí s mateřskou školkou.
Tento skvělý byt nabízí sice původní koupelnu, ale za to hezkou kuchyňskou linku, která splní veškeré vaše potřeby. Z lodžie si můžete užívat nádherný výhled. Dům je zateplený, má plastová okna a je ve výborném stavu. Na chodbě je nový výtah a společné prostory jsou pečlivě udržované a čisté.
Doprovázet děti do školy bude tak jednoduché, protože škola je přímo za domem. Navíc obchodní centrum s prodejnou potravin Albert je prakticky před domem. Klidné sídliště nabízí výbornou občanskou vybavenost a pohodlné bydlení. Parkování před domem je také bezproblémové.
Nájemné včetně tepla, vody a poplatků činí 12.499,-Kč, elektřina s plynem se platí zvlášť majiteli. Kauce je ve výši 14.999,-Kč a odměna RK jedno nájemné.
Tento skvělý byt vám poskytne vše, co potřebujete pro pohodlné a klidné bydlení. Neotálejte a kontaktujte nás co nejdříve, abyste si mohli zarezervovat prohlídku! Tento byt vás nadchne! Ev. číslo: 25536.
Svornosti 985/8, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Václav Norek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v České Lípě?