Pronájem bytu 2+1, Mikulášovice, 65 m2

Mikulášovice

8 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Mikulášovicích

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Informace k bytu

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 2+1 nacházející se ve 3. nadzemním podlaží bytového domu v obci Mikulášovice. Celková výměra bytu činí přibližně 65 m².

Byt je dispozičně řešen jako samostatná kuchyň, dva pokoje, předsíň, koupelna a samostatné WC. Jednotka se nachází ve středové části domu naproti schodišti. Byt se nachází v původním stavu, vhodný k okamžitému nastěhování. Panelový dům je částečně bočně zateplen. Výtah není k dispozici.

Podmínky pronájmu:
Nájemné: 8 000 Kč / měsíc
Zálohy na služby: 6 000 Kč / měsíc (bez zálohy na elektřinu)

Vratná kauce: 16 000 Kč
Rezervační záloha ve výši 8 000 Kč bude po podpisu nájemní smlouvy zaúčtována jako provize RK.

Rádi vám poskytneme více informací a domluvíme termín prohlídky podle vašich možností.

Parametry bytu

Cena
8 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
5. 11. 2025
Adresa
Mikulášovice
ID
05843
Stavba
Panelová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Patro
3.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
65 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Matyáš Sečkař

Matyáš Sečkař

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Mikulášovicích?

Podobné nemovitosti