Prodej podílu pole, Karviná, 2562 m2 (ID: 2491377)

Karviná, Louky

67 267 Kč /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Exkluzivní partneři v Karviné

Informace k pozemku

Hledáte ideální investici do budoucnosti? Co takhle pořízení orné půdy v atraktivní lokalitě? Pozemky v okrese Karviná, konkrétně v katastrálním území Louky nad Olší, představují skvělou příležitost, jak ochránit své finance před inflací a využít stabilně rostoucí ceny nemovitostí.

Nabízíme Vám následující pozemky v katastrálním území Louky nad Olší:
- parc. č. 1646/2 - výměra 22 m2
- parc. č. 1657/10 - výměra 2924 m2
- parc. č. 1657/29 - výměra 2178 m2

GPS: 49°48'16.84"N, 18°33'42.96"E

Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.

Parametry pozemku

Cena
67 267 Kč /za nemovitost
Aktualizováno
10. 12. 2025
Adresa
Karviná, Louky
ID
11869
Plocha pozemku
2562 m2

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Jan Tesař

Jan Tesař

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje podílu polí v Karviné?

Podobné nemovitosti