Roprachtice
Hledáte investici do lesního pozemku v malebném prostředí? Máme pro vás skvělou příležitost v okrese Semily, konkrétně v katastrálním území Roprachtice. Koupí podílu lesa získáte možnost neomezeného přístupu do lesa za zlomek ceny plného vlastnictví.
Nabízíme Vám následující pozemky v katastrálním území Roprachtice:
parc. č. 2938 - výměra 3651 m2
Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Stejně jako tento pozemek stojí i naše dluhopisy na reálných nemovitostech. Viagem Investment a.s. nabízí zajištěné dluhopisy s pevným výnosem, kryté ručením společnosti Viagem a.s., která vlastní více než 76 389 pozemků v České republice a na Slovensku. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte na telefonním čísle 1200
Sokolovská 131/86, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 13 lidí
Jan Tesař
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje podílu lesů v Roprachticích?