Cukrovarská, Smiřice
(+ energie 3 000 Kč, kauce 20 000 Kč, provize RK 10 000 Kč)
K pronájmu nabízíme ateliér 1+kk o rozloze 40 m2, který se nachází ve 2. NP nově vystavěného cihlového domu na okraji obce Smiřice.
Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC a předsíň.
Tento stylový a moderní prostor je ideální pro bydlení, ale také jako reprezentativní kancelář či sídlo firmy. Ateliér je vybavený kuchyňskou linkou s indukční dvojplotýnkovou varnou deskou, el. troubou, odsavačem par. V kuchyňské lince je příprava na myčku nádobí a lednici. Prostorná koupelna je se sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a přípojkou na pračku, popř. sušičku prádla. V předsíni bude instalována vestavná šatní skříň na míru. Okna plastová (izolační trojsklo), vytápění centrální podlahové. V domě je kolárna, možnost parkování před domem bez poplatků, internet zaveden (není v ceně nájmu).
Pouze bez zvířat, byt je nekuřácký. Vzhledem k tomu, že se jedná o ateliér, tak trvalý pobyt není možný. Vhodné pro max. 1-2 osoby. Byt se nachází v blízkosti vlakového nádraží (300 m chůze) a nájezdu na dálnici D11. Velmi klidné a nerušené bydlení. Kompletní občanská vybavenost.
Nájemné 10 000 Kč + energie 3 000 Kč (teplo, voda, elektřina), kauce 2x nájem, provize RK 1x nájem. Volné od 1. 1. 2026.
Miroslav Vodehnal- realitní kancelář
Národních mučedníků 1930/30, Hradec Králové
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 3 lidí
Miroslav Vodehnal
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 1+kk v Smiřicích?