Biskupská, Moravská Ostrava
Nabízím k pronájmu elegantní a plně vybavený byt o dispozici 2+kk (63 m²) s lodžií 2,1 m² a podzemním parkováním. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží ikonické rezidence Městská brána, která patří k nejvýraznějším architektonickým stavbám v centru Ostravy.
Interiér bytu je navržen v moderním stylu s důrazem na funkčnost a čistý design. Dominantou je prostorný obývací pokoj s lodžií a výhledem na kostel Sv. Václava. Součástí vybavení je sedací souprava, konferenční stolek, TV stolek s televizí a jídelní kout. Kuchyňská linka včetně kompletní sady spotřebičů – trouba, varná deska, digestoř, myčka.
Ložnice disponuje postelí a komodou, na chodbě se nachází vestavěné skříně s dostatkem úložného prostoru. Koupelna je vybavena vanou, k dispozici jsou dvě samostatné toalety.
K bytu náleží zděná sklepní kóje a soukromé parkovací stání v podzemní garáži, odkud lze do bytu projít suchou nohou.
Rezidence Městská brána nabízí prémiové bydlení v srdci Ostravy s kompletní občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti – obchody, kavárny, restaurace, MHD, kulturní zařízení i parky. Ideální volba pro ty, kteří hledají komfort, design a městský životní styl v jednom.
Měsíční nájemné: 21.000 Kč (včetně parkování, sklepa i nákladů) + elektřina na nájemníka. K nastěhování ihned.
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Kubánská 1548/1, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Adriana Vašutová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+kk v Ostravě?