Prodej rodinného domu, Bludov, 105 m2

Bludov

7 990 000 Kč HYPOTÉKA od 35 710 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Exkluzivní partneři v Bludově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k domu

Prodej, rodinný dům bungalov 4+kk, 105 m², Bludov

Moderní pasivní rodinný dům 4+kk v Bludově – komfortní bydlení, které předběhlo dobu.

Hledáte svůj vysněný domov na klidném místě, který kombinuje moderní technologie, úsporný provoz a nadčasový design? Pak je tato nabídka přesně pro vás.

Nabízíme k prodeji novostavbu pasivního rodinného domu typu bungalov (4+kk, 105 m²) včetně pozemku o velikosti 575 m² v obci Bludov. Dům je realizován jako moderní dřevostavba postavená systémem H-BLOCK, který garantuje mimořádnou úsporu energií, vysoký komfort a dlouhou životnost.

Velkoformátová okna spolu s otevřeným obývacím prostorem propojeným s kuchyní vytvářejí velkorysý, světlý interiér s přímým vstupem na terasu – ideální místo pro odpočinek nebo rodinná a přátelská setkání.

Každý dům je vybaven systémem chytrá domácnost, který umožňuje pohodlné ovládání všech funkcí domu přes mobilní aplikaci.

Dispozice zahrnuje:

Zádveří,
prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (přirozené centrum rodinného života),
ložnice a další dva neprůchozí pokoje s přípravou na vestavné skříně,
technická místnost,
koupelna s WC (možnost druhé samostatné toalety).

Dům je dodáván kompletně na klíč včetně:

Tepelné čerpadlo a příprava na fotovoltaiku (na přání zajistíme instalaci a dotace),
teplovodní podlahové vytápění,
elektrické předokenních žaluzie,
bezfalcové interiérové dveře včetně kování a výmalby,
kuchyňská linka včetně spotřebičů (do 150 tisíc),
přístřešek pro parkování automobilu,
základová deska domu, veškeré přípojky (elektřina, voda, kanalizace), projektová dokumentace a stavební povolení,
lehčí terénní úpravy.

Díky technologii H-BLOCK má dům výrazně nižší náklady na vytápění oproti klasickým zděným stavbám.

Pozemek o výměře 575 m² (cca 25 × 22 m) má pravidelný tvar a nachází se v klidné a vyhledávané lokalitě „U zámečku“ v Bludově. Příjezd zajišťuje nově vybudovaná zpevněná komunikace. Obec Bludov leží pouhých 5 minut jízdy od Šumperka a nabízí kompletní občanskou vybavenost – školku, základní školu, obchody, restaurace i vlakové spojení. Lokalita je ideální pro rodinné bydlení s klidem venkova a výbornou dostupností.

V nabídce je k dispozici celkem 7 stavebních parcel, takže si můžete vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme i se zajištěním výhodného financování.

Parametry domu

Cena
7 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
18. 9. 2025
Adresa
Bludov
ID
0077
Stavba
Dřevěná
Stav objektu
Dobrý
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
105 m2
Zastavěná plocha
78 m2
Plocha pozemku
575 m2
Třída energetické náročnosti
A - Mimořádně úsporná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@vitio.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

Tomáš Maliňák

Tomáš Maliňák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Bludově (okr. Šumperk)?

Podobné nemovitosti