Marie Majerové, Frýdek-Místek
Hledáte nové bydlení v domě, který disponuje dvěma výtahy? Kousek od centra Místku, které má styl i pohodlí? Nabízíme k pronájmu byt, umístěný ve druhém, žádaném podlaží zatepleného domu. Díky své poloze je ideální volbou pro mladý pár nebo rodinu, která preferuje moderní byt a samozřejmostí je balkón.
Bytová jednotka prošla rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí moderní standard bydlení. Kuchyně je vybavena kombinovaným sporákem a pod linkou místem na pračku či myčku a nechybí zde ani prostor pro jídelní stůl – ideální místo pro ranní kávu i večerní večeře.
Oba pokoje jsou slunné a prostorné, takže si snadno vytvoříte obývací i odpočinkovou zónu podle svých potřeb. Koupelna je samostatná a vybavena vanou. Praktickým bonusem je balkón, kde v teplých měsících budete relaxovat při domácí kávě. V celém bytě jsou položené plovoucí podlahy, které doplňují moderní a čistý dojem z interiéru. Lokalita je velmi atraktivní – v docházkové vzdálenosti najdete centrum města i hlavní náměstí s kavárnami, restauracemi a pravidelnými kulturními akcemi.
Pokud hledáte svěží a stylové bydlení s výbornou dostupností a klidnou atmosférou, tento byt rozhodně stojí za prohlídku.
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Kateřina Vlachopulosová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Frýdku-Místku?