Černokostelecká, Říčany, Radošovice
Říčany není třeba až tolik představovat. Ne nadarmo bylo toto město zvoleno již několikrát nejlepším místem pro život v ČR. Nyní právě zde máme k prodeji velmi vkusně, účelně a nadstandardně zařízené 2+KK, které se může stát Vaším startovacím bydlením nebo také velmi zajímavou investicí.
Byt v dispozici 2+KK o podlahové ploše 42m², který naleznete ve 3. NP novostavby bytového domu dokončeného v roce 2020, Vás překvapí především nebývale vysokým standardem, luxusem a velmi citlivě doladěnými detaily. Dominantou je luxusní kuchyňská linka zn. Hanák s ostrůvkem uprostřed obývacího pokoje (vč. integrované vinotéky, myčky či designové digestoře) V ložnici pak naleznete moderní dřevěnou postel a velmi vkusné dřevěné podlahy, které byt spojují jako celek. Na míru zhotovený nábytek v podobě velké šatny v předsíni a navazující další šatní skříně pojme potřebné ošacení i nejnáročnější ženy s nespočtem střevíčků. Koupelna je se sprchovým koutem a to vč. značkové sanity a velkoformátovým obkladem. O Váš komfort, klid a ticho se v bytě se pak postará rekuperace vzduchu, kvalitní okna nebo i klimatizace pro případ horkých dní.
Hledáme pro tento byt nového majitele a jako bonus nabízíme možnost převzít i stávající hypoteční úvěr u ĆSOB s naprosto výjimečným úrokem 1,79% a fixací do 11/2027 (nutno jen splnit bonitu banky - více informací u makléře na prohlídce). Aktuálně je byt pronajat a užívá jej velmi spolehlivý nájemník, který v bytě může zůstat (a dle jeho slov velmi rád zůstane). Stávající nájemní smlouva je platná do 12/2025 (nájemné 22.500CZK/měsíčně vč. služeb).
Inzerovaná cena je za plně a luxusně vybavený byt, ovšem bez parkovacího stání a sklepní kóje (v případě zájmu možno odkoupit za 500tis CZK). Parkovací stání a sklepní kóje není prodávána samostatně do doby prodeje samotného bytu. V případě převzetí stávající výhodné hypotéky s úrokem 1,79% p. a. je pořízení parkovacího stání a sklepní kóje podmínkou.
Nízké provozní náklady také určitě přijdou vhod - aktuální předpis plateb vůči SVJ (zálohy na teplo, vodu, společné prostory, FO) ve výši 3.830CZK/měsíc s tím, že ve společném fondu oprav je nyní naspořeno přes 700tis CZK (tedy je zde velký předpoklad použití těchto prostředků na další renovaci či zkvalitnění celého domu - diskutované jsou např. předokenní rolety apod. )
Není moc podobných nabídek v okolí. Neváhejte tedy a zajistěte si prohlídku mezi prvními.
Budu se těšit na viděnou.
Michelská 403/13, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Michal Kopejtko
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Říčanech (okr. Praha-východ)?